3D půdorysy bytů a domů pro realitní kanceláře

3D půdorysy bytů a domů pro realitní kanceláře
OVĚŘENÝ JOBOVĚŘENO
Premium Standard Základ
600 Kč 499 Kč 399 Kč
Popis varianty 1x plán a 2x vyrenderovaný obrázek - satelitní nebo izometrický pohled. Velikost obrázku 1200 x 900 pixelů. Platí pro byt nebo RD do velikosti 3+1. U větších bytů příplatek 100 Kč. 1x plán a 1x vyrenderovaný obrázek - satelitní nebo izometrický pohled. Velikost obrázku 1200 x 900 pixelů. Platí pro byt nebo RD do velikosti 3+1. U větších bytů příplatek 100 Kč. 1x vyrenderovaný obrázek - satelitní nebo izometrický pohled. Velikost obrázku 800 x 600 pixelů. Platí pro byt nebo RD do velikosti 3+1. U větších bytů příplatek 100 Kč.
Včetně zdrojových souborů
Doba dodání

3D půdorysy bytů a domů pro realitní kanceláře.

Co to je, 3D půdorysy?

Pokud chcete prodávat vaše nemovitosti, je důležité odlišit svou nabídku od desítek jiných, podobných a stejně lákavých. Podle vašeho zadání vám vypracujeme profesionální vizualizace vaší nemovitosti. Vizualizace jsou tvořeny na speciálním softwaru a poskytují názornou představu jakou má vaše nemovitost dispozici.

3D půdorysy

názorně ukáží klientovi jak váš dům nebo byt vypadá, jak je členěn, jak má umístěny okna, dveře, koupelnu atd a jaká je průchodnost celým bytem či domem. Celá dispozice je ihned dobře pochopitelná.

Staré zažloutlé plány

 a plánky malované tužkou na papíře, nebo v Malování ve Windows určitě nejsou tou nejlepší prezentací vaší nemovitosti, kterou chcete prodat co nejrychleji a za co nejvyšší cenu. Velké množství zákazníků a zájemců není schopno se v plánech orientovat.

Různé pohledy

Pro vizualizaci je možno zvolit různé pohledy - přímo seshora, z boku, z různých světových stran a také různě nasvícené.

Včetně zdrojových souborů
Ano
Typ grafiky
Ostatní, Prezentační grafika, Produktové vizualiza

1.Kupte Job!

Vpravo nahoře najdete možnost "Koupit Job". Následně budete přesměrováni do nákupního košíku, kde Job zaplatíte. Platíte přímo nám - Stovkomat s.r.o., takže se o své peníze bát nemusíte.

2.Vyplníte informace potřebné pro dokončení Jobu.

Po zaplacení budete spojeni s prodejcem, který bude požadovat několik informací, aby mohl zakázku dodat k Vaší spokojenosti.

4.Přijmete, nebo odmítnete dodanou práci.

Pokud je zakázka v pořádku, můžete ohodnotit, jak jste s prodejcem spokojeni. Pokud ne, tak zakázku jednoduše vrátíte k přepracování. Nebo nám stačí napsat a my to vyřešíme.

5.Vyskytl se problém? Jen klid.

Přes 96 % zakázek sice končí s plným hodnocením kupujícího, ale stát se může, že se něco nepovede. Pak nám stačí napsat a my uděláme vše proto, abyste byli s řešením problému plně spokojeni.

200 Kč při nedodané zakázce.

Pokud zakázka nebyla včas a dle popisu dodána, tak vám kromě vrácení ceny za zakázku přidáme kompenzaci 200 Kč.

Platíte nám, nikoliv prodejci.

Jasně víte, komu platíte - Stovkomat s.r.o. A my vám v případě potíží peníze také vrátíme. Faktura je samozřejmostí.

Garantujeme spokojenost.

Žádné dohady s prodejcem. Nejste spokojeni? Napište nám.

Pouze aktivní prodejci.

Prodejce i Joby kotrolujeme. Přes 96 % zakázek je úspěšně dodaných.

Jsme tu již 7 let.

Od roku 2012 jsme úspěšně vyřídili desítky tisíc objednávek. Vyřídíme i tu Vaši!

Premium
600 Kč
Standard
499 Kč
1x plán a 1x vyrenderovaný obrázek - satelitní nebo izometrický pohled. Velikost obrázku 1200 x 900 pixelů. Platí pro byt nebo RD do velikosti 3+1. U větších bytů příplatek 100 Kč.
Včetně zdrojových souborů
Koupit
Doba dodání 2 dny.
Základ
399 Kč
- nebo -
Chci nabídku na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.