Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!
Jak Stovkomat funguje?

HR služby a nábor pracovníků

HR služby a nábor pracovníků
Premium Standard Základ
3 500 Kč 2 500 Kč 500 Kč
Popis varianty - Inzerce volného pracovního místa - Sběr životopisů - Kontaktování vhodných uchazečů a pozvání na pohovor - Vedení výběrového řízení formou metody Assessment centre - Doporučení vhodných uchatzeč - Inzerce volného pracovního místa - Sběr životopisů - Kontaktování vhodných uchazečů a pozvání na pohovor - Účast (vedení osobních pohovorů) - Doporučení vhodných uchazečů - Inzerce volného pracovního místa - Sběr životopisů
Doba dodání 7 dnů

Rád Vám pomohu s výběrem vhodných kandidátů na volnou pracovní pozici. V oblasti HR a i mzdového účetnictví mám dlouhodobé zkušenosti.

Mohu Vám zajistit buďto jen inzerci volného pracovního místa a sběr životopisů nebo také sběr životopisů od uchazečů, kontaktování vhodných uchazečů a pozvání na osobní pohovory nebo výběrová řízení formou metody Assessment centre, samozřejmostí je má účast na těchto výběrových řízeních.

Co je metoda Assessment centre?

Assessment centre (z angl. „to assess“ – „měřit“) je specifická forma výběrového řízení na různé pozice. Jedná se většinou o celodenní komplexní diagnostický program, který zahrnuje kromě klasických ústních pohovorů známých z většiny firem také různé modelové situace, ukázky práce v týmu a čím dál častěji i psychodiagnostické testy. Všechna tato cvičení si kladou za cíl zmapovat uchazečovu schopnost zvládnout různé aspekty dané pozice jako je například týmová práce, komunikační schopnosti či schopnost efektivně nakládat s časem (time management) a delegovat úkoly.

Assessment centrum má většinou následující rysy:

  • Základem hodnocení je reálné chování jedince
  • Použité úkoly mají za cíl simulovat klíčové aspekty práce. Předpokládá se, že chování jedince během modelových situací předpovídá (predikuje jeho budoucí pracovní chování.
  • Součástí assessment centra jsou i behaviorální pohovory a testy.
  • Výkon je hodnocen na několika rovinách a nejlépe několika na sobě nezávislými a proškolenými hodnotiteli včetně svých budoucích nadřízených.
  • Hodnocení probíhá v kontextu skupin, kde lze pozorovat chování a komunikační dovednosti jedinců a porovnávat je mezi sebou.
  • Pokud je assessment centrum správně připravené a realizované, je obohacující i pro uchazeče, což vede ke zvýšení prestiže firmy.

Výběrová řízení v Ostravě a okolí s dojezdem do 20 km realizuji bez nároku na cestovné. U větších dojezdových vzdáleností si účtuji 3 Kč/km (doúčtovává se až po objednání).

Těším se na případnou spolupráci s Vámi :-)

Premium
3 500 Kč
Standard
2 500 Kč
- Inzerce volného pracovního místa - Sběr životopisů - Kontaktování vhodných uchazečů a pozvání na pohovor - Účast (vedení osobních pohovorů) - Doporučení vhodných uchazečů
Koupit
Doba dodání 14 dnů.
Základ
500 Kč
- nebo -
Poptat Job na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Prodejce

Lukiiiii
15 ×

Napsat zprávu

Řekni o Jobu za 150 Kč

Začít vydělávat
Vyhrávejte se Stovkomatem:

Auto na rok: Škoda Fabia combi
Panasonic TX-55EX603E
Elektrická jednokolka Eljet

... a každý den ceny za desetitisíce.

Hrajte za nákup a dobití účtu.

Kalendář výher

Podobné Joby k HR služby a nábor pracovníků

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Robert F.
4 roky na Stovkomatu

Roberte, na Stovkomatu hodně nakupujete, jste tedy na Stovkomatu spokojen?

Ano, nakupuji zde již několik let. A to Joby všech kategorií. Nejčasteji pro pracovní potřeby, ale nezřídka také pro osobní potřebu. Velmi oceňuji hodnocení ostatních uživatelů. Díky tomu 9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Doporučil byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Určitě.

Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz