Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch!

Hubnutí s rozumem - chci být fit

FULL SCREEN
Kupte si Job
Cena za Job
846 Kč
bez DPH 699 Kč
Doba dodání do 14 dnů
Stovkomat Garance vrácení peněz
Neaktivní job

Informace o Jobu

Dobrý den,

mám vystudován obor Bezpečnost a kvalita potravin na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno. Roky pročítám různé články týkající se stravování a fit stránky člověka. Myslela jsem, že s pokročilou dobou a možnostmi internetu, se situace změní, ale zatím stále narážím na kondiční trenéry a radily, kteří mi pijí krev tím, že radí lidem něco, co je dlouhodobě neudržitelné, jen za účelem svého zisku. Za poslední rok a půl jsem shodila nějakých 27 kg. Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale věřím, že toho docílím pomocí jednoduchých kroků, které zabírají. Zkoušela jsem keto dietu, různé jednotvárné diety, sacharidové vlny, návštěvu samozvaného nutričního poradce, který mi bez prodeje výrobků Herbalife nechtěl dále pomoci a já mu tehdy jako samoživící se studentka dala své poslední peníze v naději, že mi poradí, co a jak. Také jsem už zoufalá (s hmotností nad 120 kg) žadonila o pomoc svou praktickou lékařku, která mi doporučila meditace na hubnutí, či bylinkové čaje. Proč mi neřekla tento základ, to vážně netuším. Také jsem si zaplatila jídelníček, který osobně mě přišel stejný jako pro 100 dalších osob - tady si paní nutriční terapeutka pouze hrála na individuální přístup. Čekala jsem na jídelníček více jak dva měsíce. Škoda, že jsem si tehdy nebyla schopná udělat v hlavě pořádek sama z těch všech možných informací a nevěděla to, co dnes a čeho se úspěšně držím. A pozor – hlavně čeho se držet dá, a to v dlouhodobém měřítku. A ne to všechno mít zase po měsíci, či půl roku zpět.

Aktuálně mám velmi dobrou pracovní pozici, s níž jsem spokojená, a tak se nehodlám na full time job věnovat tvorbě jídelníčků, ale jsem ochotná se o své fungující rady podělit, sestavit osobní analýzu a aspoň pro první měsíc vytvořit „nástřelový“ jídelníček, dle kterého by se člověk odvíjel dále. Nejsem totiž zastáncem striktních jídelníčků, kdy si člověk nemůže dát ani kousek čokolády, či masa navíc. Dle mého názoru není u normálního člověka v silách to k běžnému životu zakomponovat navždy. 

 

Kupte si Job

Cena za Job
846 Kč
bez DPH 699 Kč
+ 363 Kč
Cena celkem
846 Kč
Doba dodání do 14 dnů
Neaktivní job

O prodejci

Hanna Kuk
Hanna Kuk
Členem od 3. března 2020
0 recenzí
0
Realizovaných zakázek

Našla jsem cestu jak rozumně zhubnout a být fit. Pomůžu Vám, navedu na tuto cestu a sestavím jídelníček na měsíc.

Napsat prodejci

Hodnocení Jobu

0 recenzí

%

kvalita dodané práce

%

kvalita komunikace

%

lidí Job doporučuje

Kupte si Job
Cena za Job
846 Kč
bez DPH 699 Kč
Doba dodání do 14 dnů
Stovkomat Garance vrácení peněz
Neaktivní job
Jmenuji se Denisa, 👋
ráda Vám odborně poradím s tímto Jobem.
📞 773 943 614
  • Komu řeknu, jak chci práci udělat?
  • Hned po nákupu Vás spojíme s odborníkem, který bude již připraven reagovat na Vaše požadavky. Rovnou Vám sdělí, co od Vás bude potřebovat, aby výsledek práce mohl být k Vaší maximální spokojenosti.
  • Jak funguje garance spokojenosti?
  • Je to jednoduché. Pokud s výsledkem práce nebudete spokojeni, tak nic neplatíte. Peníze Vám vrátíme zpět.
    Aby bylo riziko nespokojenosti co nejmenší, popište prosím co nejlépe Vaši představu, jak by měla práce vypadat.
  • Dostanu fakturu?
  • Samozřejmě, faktura bude dostupná hned po nákupu.