Jak hledat nejlevnější letenky? (lety od 200kč)

Jak hledat nejlevnější letenky? (lety od 200kč)
Premium Standard Základ
990 Kč 490 Kč 290 Kč
Popis varianty Stačí mi sdělit Vaši představu a já už se o vše postarám. O hledání se vůbec starat nemusíte. Aby jste však nebyli ochuzeni, přidám vám i podrobný návod jak jsem letenky nalezl. Nejen že Vás naučím vše co o letenkách vím, ale také vám vaši vysněnou letenku pomohu najít. Budete při výběru v dobrých kukou! (po Evropě od stovky, po světě od pár tisíc) Naučím Vás kde a jak hledat ty nejlevnější letenky, vysvětlím na co si při koupi dát pozor a poradím, kdy je nejlepší čas letenky koupit. (po Evropě od stovky, po světě od pár tisíc)
Doba dodání 7 dnů 7 dnů 2 dny

Za pár korun Vám poradím, jak ušetřit desetitisíce!

 

Že je létání jenom výsada bohatých? Ale kdeže!

 

Na víkend do Amsterdamu? Na otočku do Osla? Na zimu na Kanáry, nebo koupačku na Ibize? Všude se dá dostat už za pár stokorun.

 

Trávit několik měsíců v roce cestováním po světě a pravidelně se toulat po nejkrásnějších místech planety můžete také, a to za to nemusíte nechat tři výplaty.

 

Chcete vědět jak na to? Kde koupit letenky levnější než steak v restauraci?

Nejsou v tom žádné fígle, ani kouzla. Vše zvládnete i Vy!

 

 Pokud si zvolíte Základní variantu, vysvětlím vám vše, co potřebujete ke zdárnému lovu levných letenek, ale samotné hledání už bude pouze ve vašich rukách. I tato možnost Vám může v životě šetřit nemalé peníze.

 

 Při výběru varianty Standart vám nejenom poradím vše co vím, ale také Vám osobně pomohu letenku vyhledat. Zkušený hledač vždycky ví, pod jaký kámen kouknout dřív, a tak se doba lovu může výrazně zkrátit. Vy tak už za pár dní můžete sedět v letadle. (Doba trvání nastavena na 7 dní, kvůli možným cenovým výkyvům. Dodání však může být výrazně kratší.)

 

 Poslední varianta Premium je přesně pro ty, kteří samotnému lovu nechtějí věnovat příliš mnoho energie. O vše se podle vašich prání postarám já. A aby jste nepřišel o know-how, přidám vám k tomu podrobný návod, jak letenky hledat.

 

 A kdo jsem já, abych radil?

 

 Jmenuji se Martin a jsem mladý dobrodruh z Vysočiny. Už od školy trávím většinu času cestováním. A aby mi to i dlouho vydrželo, naučil jsem se na cestách šetřit.

 Poprvé jsem letěl letadlem na Malorku, kam jsem se letěl po práci vykoupat. Zpáteční let za 250 korun byl stále levnější než aquapark. Od té doby jsem za letenky po Evropě neplatil více než tisícovku. V tuhle chvíli trávím už druhou zimu na Kanárských ostrovech, kam se dá letenka pořídit i za krásných 500 Kč. Chcete také vědět jak na to? Rád se s vámi o vše podělím!

 

Je jen na Vás, kam vás srdce táhne, já vás tam dostanu za cenu menší útraty v hospodě!

1.Kupte Job!

Vpravo nahoře najdete možnost "Koupit Job". Následně budete přesměrováni do nákupního košíku, kde Job zaplatíte. Platíte přímo nám - Stovkomat s.r.o., takže se o své peníze bát nemusíte.

2.Vyplníte informace potřebné pro dokončení Jobu.

Po zaplacení budete spojeni s prodejcem, který bude požadovat několik informací, aby mohl zakázku dodat k Vaší spokojenosti.

4.Přijmete, nebo odmítnete dodanou práci.

Pokud je zakázka v pořádku, můžete ohodnotit, jak jste s prodejcem spokojeni. Pokud ne, tak zakázku jednoduše vrátíte k přepracování. Nebo nám stačí napsat a my to vyřešíme.

5.Vyskytl se problém? Jen klid.

Přes 96 % zakázek sice končí s plným hodnocením kupujícího, ale stát se může, že se něco nepovede. Pak nám stačí napsat a my uděláme vše proto, abyste byli s řešením problému plně spokojeni.

200 Kč při nedodané zakázce.

Pokud zakázka nebyla včas a dle popisu dodána, tak vám kromě vrácení ceny za zakázku přidáme kompenzaci 200 Kč.

Platíte nám, nikoliv prodejci.

Jasně víte, komu platíte - Stovkomat s.r.o. A my vám v případě potíží peníze také vrátíme. Faktura je samozřejmostí.

Garantujeme spokojenost.

Žádné dohady s prodejcem. Nejste spokojeni? Napište nám.

Pouze aktivní prodejci.

Prodejce i Joby kotrolujeme. Přes 96 % zakázek je úspěšně dodaných.

Jsme tu již 7 let.

Od roku 2012 jsme úspěšně vyřídili desítky tisíc objednávek. Vyřídíme i tu Vaši!

Premium
990 Kč
Standard
490 Kč
Nejen že Vás naučím vše co o letenkách vím, ale také vám vaši vysněnou letenku pomohu najít. Budete při výběru v dobrých kukou! (po Evropě od stovky, po světě od pár tisíc)
Koupit
Doba dodání 7 dnů.
Základ
290 Kč
- nebo -
Chci nabídku na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.