Jídelníček, tréninkový plán na míru

Premium Standard Základ
1 000 Kč 600 Kč 600 Kč
Popis varianty Jídelníček a tréninkový plán pro začátečníky + 3 měsíce spolupráce Tréninkový plán pro začátečníky + 3 měsíce spolupráce Jídelníček + 3 měsíce spolupráce
Doba dodání 3 dny 3 dny 3 dny

 

Z dotazníku si o vás zjistím vše co potřebuji a na základě toho jsou tu pak tři možnosti:

1. Jídelníček na míru - samostatně nedoporučuji, protože bez cvičení se výsledků dostává těžko :-). Ale i tahle možnost tady je, sestavím vám základní jídelníček na základě vaší váhy a popř. předchozích zkušeností se stravováním (viz. dotazník) a každý týden budeme konzultovat výsledky a popř. měnit a upravovat k dokonalosti. Cena 600 Kč jídelníček + 3 měsíce konzultace, změny, vedení.

2. Tréninkový plán pro začátečníky - do tří dnů (možno i dva nebo čtyři) vám rozdělím trénink celého těla tak, abyste efektivně procvičili rovnoměrně každou partii. Jak jednotlivé partie cvičit vám vysvětlím + odkážu na videa sportovců, o kterých jsem přesvědčený, že to dělají správně. Cena 600 Kč + 3 měsíce vedení.

3. Kombinace jídelníček + tréninkový plán - nejlepší řešení s nejlepšími výsledky. Dáme společně do kupy jídelníček, plán a týden co týden budeme upravovat tak, aby vám vše vyhovovalo a nestagnovali jste. Cena 1000 Kč + 3 měsíce vedení.

Každý je individuální a je třeba každý týden až dva konzultovat a měnit v případě stagnace. Takže prosím jen vážné zájemce, kteří se na to po týdnu nevykašlou :-)

Ještě teda nějak stručně, co mám za sebou já:

Bojoval jsem s obrovskou obezitou (asi 45 kg), ze 125 kg jsem zhubl na 105 svépomoci bez vedení kohokoliv Před necelými dvěma lety jsem se 105 kg začal cvičit a jíst podle svého tehdejšího trenéra a za 2 měsíce zhubl dalších 15 kg na 90 kg (celkem tedy 35 kg tuku dole). K dnešnímu dni mám váhu zpět na 100 - 103 kg převážně ve svalech. Za sebou tedy cca 2 roky zkušeností včetně trenérského vedení. Denně se snažím vzdělávat formou videí, článků apod. Necvičím 10 let, takže si samozřejmě nedovolím vzít si více peněz, ale nějakou tu cestu a zkoušení sám na sobě už za sebou mám, takže kdyby měl někdo zájem, jsem k dispozici :-)

https://www.instagram.com/vena_mot/

 

1.Kupte Job!

Vpravo nahoře najdete možnost "Koupit Job". Následně budete přesměrováni do nákupního košíku, kde Job zaplatíte. Platíte přímo nám - Stovkomat s.r.o., takže se o své peníze bát nemusíte.

2.Vyplníte informace potřebné pro dokončení Jobu.

Po zaplacení budete spojeni s prodejcem, který bude požadovat několik informací, aby mohl zakázku dodat k Vaší spokojenosti.

4.Přijmete, nebo odmítnete dodanou práci.

Pokud je zakázka v pořádku, můžete ohodnotit, jak jste s prodejcem spokojeni. Pokud ne, tak zakázku jednoduše vrátíte k přepracování. Nebo nám stačí napsat a my to vyřešíme.

5.Vyskytl se problém? Jen klid.

Přes 96 % zakázek sice končí s plným hodnocením kupujícího, ale stát se může, že se něco nepovede. Pak nám stačí napsat a my uděláme vše proto, abyste byli s řešením problému plně spokojeni.

200 Kč při nedodané zakázce.

Pokud zakázka nebyla včas a dle popisu dodána, tak vám kromě vrácení ceny za zakázku přidáme kompenzaci 200 Kč.

Platíte nám, nikoliv prodejci.

Jasně víte, komu platíte - Stovkomat s.r.o. A my vám v případě potíží peníze také vrátíme. Faktura je samozřejmostí.

Garantujeme spokojenost.

Žádné dohady s prodejcem. Nejste spokojeni? Napište nám.

Pouze aktivní prodejci.

Prodejce i Joby kotrolujeme. Přes 96 % zakázek je úspěšně dodaných.

Jsme tu již 7 let.

Od roku 2012 jsme úspěšně vyřídili desítky tisíc objednávek. Vyřídíme i tu Vaši!

Premium
1 000 Kč
Standard
600 Kč
Tréninkový plán pro začátečníky + 3 měsíce spolupráce
Koupit
Doba dodání 3 dny.
Základ
600 Kč
- nebo -
Chci nabídku na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.