Profesionální REKLAMNÍ FOCENÍ.

Profesionální REKLAMNÍ FOCENÍ.
Premium Standard Základ
32 500 Kč 24 950 Kč 15 950 Kč
Popis varianty Produkce standardního reklamního focení exteriér / interiér - dle potřeb konceptu. Profesionální reklamní focení v exteriéru, na lokaci v Praze nebo v interiéru, tj. profesionálním foto ateliéru. Počet výsledných fotografií 12 kusů. Profesionální reklamní focení v exteriéru, na lokaci v Praze. Počet výsledných fotografií do osmi kusů.
Počet fotografií 15 12 8
Doba dodání 14 dnů 10 dnů 10 dnů

Nabízíme realizaci / full servis profesionálního reklamního focení k propagaci Vašich produktů, služeb či Vaší značky nebo image. Pro lepší orientaci v nabídce uvádíme tři cenové alternativy, které vypovídají o určitém standardu poměru cena : kvalita : rozsah, ovšem ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně a s ohledem na Vaší představu a potřebu. 

Součástí tohoto full servisu je kompletní zpracování konceptu a zajištění celkové organizace, tedy počínaje návrhem až po odevzdání výsledných fotografií. Cena tak zahrnuje vše následující: lokaci či ateliér (včetně výběru v soulasu s Vaší představou), crew, tj. fotografa, asistenta, make-up artistu a stylistu, kompletní technické zajištění počínaje profesionální fotografickou technikou, zábleskovými zařízeními až po stálá světla a další komponenty a příslušenství, dopravu, popř. drobný cattering v průběhu focení a následně kompletní postprodukci. V rámci té jsou fotografie, colorovány, je oditována jejich světelnost, poměry, popř. v případě potřeby retušovány a podobně - dle potřeb toho kterého snímku.

Focení bývá v časovém rozsahu min. 4 hodiny, maximálně pak 10 hodin v průběhu jednoho dne. Postprodukce pak trvá zhruba týden, konkrétně však dle náročnosti projektu. Pokud jde o místo focení, uvedené cenové nabídky odpovídají realizaci v Praze, popř. v Brně.

Uvažujete-li o využití této nabídky, před objednáním Jobu nás prosím kontaktujte pro bližší informace, popř. reference a prokonzultování Vašich potřeb a představ.

Těšíme se na spolupráci.

Počet fotografií
8
Typ úpravy
Fotografování

1.Kupte Job!

Vpravo nahoře najdete možnost "Koupit Job". Následně budete přesměrováni do nákupního košíku, kde Job zaplatíte. Platíte přímo nám - Stovkomat s.r.o., takže se o své peníze bát nemusíte.

2.Vyplníte informace potřebné pro dokončení Jobu.

Po zaplacení budete spojeni s prodejcem, který bude požadovat několik informací, aby mohl zakázku dodat k Vaší spokojenosti.

4.Přijmete, nebo odmítnete dodanou práci.

Pokud je zakázka v pořádku, můžete ohodnotit, jak jste s prodejcem spokojeni. Pokud ne, tak zakázku jednoduše vrátíte k přepracování. Nebo nám stačí napsat a my to vyřešíme.

5.Vyskytl se problém? Jen klid.

Přes 96 % zakázek sice končí s plným hodnocením kupujícího, ale stát se může, že se něco nepovede. Pak nám stačí napsat a my uděláme vše proto, abyste byli s řešením problému plně spokojeni.

200 Kč při nedodané zakázce.

Pokud zakázka nebyla včas a dle popisu dodána, tak vám kromě vrácení ceny za zakázku přidáme kompenzaci 200 Kč.

Platíte nám, nikoliv prodejci.

Jasně víte, komu platíte - Stovkomat s.r.o. A my vám v případě potíží peníze také vrátíme. Faktura je samozřejmostí.

Garantujeme spokojenost.

Žádné dohady s prodejcem. Nejste spokojeni? Napište nám.

Pouze aktivní prodejci.

Prodejce i Joby kotrolujeme. Přes 96 % zakázek je úspěšně dodaných.

Jsme tu již 7 let.

Od roku 2012 jsme úspěšně vyřídili desítky tisíc objednávek. Vyřídíme i tu Vaši!

Premium
32 500 Kč
Standard
24 950 Kč
Profesionální reklamní focení v exteriéru, na lokaci v Praze nebo v interiéru, tj. profesionálním foto ateliéru. Počet výsledných fotografií 12 kusů.
12 - Počet fotografií
Koupit
Doba dodání 10 dnů.
Základ
15 950 Kč
- nebo -
Chci nabídku na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Eva z Prahy
636 nákupů

Evo, na Stovkomatu působíte více jak 3 roky, co zde nejvíce nakupujete a jak jste spokojena?

Nakupuji hlavně PR články pro agenturu, ve které pracuji. Sem tam nějakou grafiku apod. S výsledky jsem velmi spokojená. Při výběru mi pomáhá hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučila byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Rozhodně ano!

Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.