Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!
Jak Stovkomat funguje?
Koupit za 1 000 Kč

Správa srovnávačů Heureka, Zboží, Google nákupy a audit XML

Správa srovnávačů Heureka, Zboží, Google nákupy a audit XML
DODÁNÍ DO zítra

Často si vlastník e-shopu myslí, že stačí pouze vytvořit produktový feed s povinnými parametry (např. PRODUCTNAME, ITEM_ID, PRICE, URL, IMGURL, DELIVERY, DELIVERY_DATE) a nechat jej nahrát na srovnávač. Bohužel je to jinak. Srovnávače jsou stejně jako jiné reklamní kanály nástroj, který potřebuje aktivní správu pro maximální využití jejich potenciálu.

V čem je jejich potenciál? Ve srovnání s jinými kanály, dokáží s nejnižším CPO i PNO udělat slušné tržby a přivést levně nové návštěvy do e-shopu (potenciální zákazníky).

Co nabízím?

Konzultace - zjistíte jak efektivně využít inzerci na srovnávačích nejen z České republiky, ale všech zemí EU. Tipy na srovnávače, které za to stojí, jak plně využít potenciál v produktových kartách apod.

Kompletní audit inzerce - zjistíte aktuální chyby nejen v produktových feedech, ale v celkové inzerci Vašich nabídek na srovnávačích, které může následně opravit.

Nastavení generování feedu ze systému e-shopu - vytvořím Vám jednotný a opravdu funkční export, který bude možno použít pro všechny typy reklam od AdWords přes Google Merchant po Facebook.

Založení účtů a spuštění inzercí - provedu za Vás spuštění všech rentabilních evropských srovnávačů se všemi náležitostmi, kterými jsou smlouvy k účtu, vyjednání CPC, fakturace apod.

Aktivní správa kampaní a reporting - v případě zájmu Vám mohu aktivně spravovat všechny srovnávačové kampaně, jejichž výkon budu měsíčně reportovat v přehledném dokumentu.

Certifikace

AdWords Video Certification, AdWords Display Certification, AdWords Mobile Certification, Google Shopping Certification, AdWords Search Certification, Digital Sales Certification, Mobile Sites Certification,Google Analytics Individual Qualification, AdWords Fundamentals,Beed a Digitální garáž.

Koupit Job

Nebojte se nákupu! V případě nespokojenosti vám vrátíme peníze zpět.
Koupit za 1000
Cena bez DPH
1000 Koupit Job
Nebojte se nákupu! V případě nespokojenosti vám vrátíme peníze.
- nebo -
Poptat Job na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Prodejce

stas
0 ×

Napsat zprávu

Řekni o Jobu za 150 Kč

Začít vydělávat
Vyhrávejte se Stovkomatem:

Apple iPhone SE 64GB
Dětský hrad
SONY Playstation 4 PRO 1TB

... a každý den ceny za desetitisíce.

Hrajte za nákup a dobití účtu.

Kalendář výher

Podobné Joby k Správa srovnávačů Heureka, Zboží, Google nákupy a audit XML

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz