Koupit za 1 000 Kč

Správa srovnávačů Heureka, Zboží, Google nákupy a audit XML

Správa srovnávačů Heureka, Zboží, Google nákupy a audit XML
DODÁNÍ zítra

Často si vlastník e-shopu myslí, že stačí pouze vytvořit produktový feed s povinnými parametry (např. PRODUCTNAME, ITEM_ID, PRICE, URL, IMGURL, DELIVERY, DELIVERY_DATE) a nechat jej nahrát na srovnávač. Bohužel je to jinak. Srovnávače jsou stejně jako jiné reklamní kanály nástroj, který potřebuje aktivní správu pro maximální využití jejich potenciálu.

V čem je jejich potenciál? Ve srovnání s jinými kanály, dokáží s nejnižším CPO i PNO udělat slušné tržby a přivést levně nové návštěvy do e-shopu (potenciální zákazníky).

Co nabízím?

Konzultace - zjistíte jak efektivně využít inzerci na srovnávačích nejen z České republiky, ale všech zemí EU. Tipy na srovnávače, které za to stojí, jak plně využít potenciál v produktových kartách apod.

Kompletní audit inzerce - zjistíte aktuální chyby nejen v produktových feedech, ale v celkové inzerci Vašich nabídek na srovnávačích, které může následně opravit.

Nastavení generování feedu ze systému e-shopu - vytvořím Vám jednotný a opravdu funkční export, který bude možno použít pro všechny typy reklam od AdWords přes Google Merchant po Facebook.

Založení účtů a spuštění inzercí - provedu za Vás spuštění všech rentabilních evropských srovnávačů se všemi náležitostmi, kterými jsou smlouvy k účtu, vyjednání CPC, fakturace apod.

Aktivní správa kampaní a reporting - v případě zájmu Vám mohu aktivně spravovat všechny srovnávačové kampaně, jejichž výkon budu měsíčně reportovat v přehledném dokumentu.

Certifikace

AdWords Video Certification, AdWords Display Certification, AdWords Mobile Certification, Google Shopping Certification, AdWords Search Certification, Digital Sales Certification, Mobile Sites Certification,Google Analytics Individual Qualification, AdWords Fundamentals,Beed a Digitální garáž.

Typ služby
PPC

1.Kupte Job!

Vpravo nahoře najdete možnost "Koupit Job". Následně budete přesměrováni do nákupního košíku, kde Job zaplatíte. Platíte přímo nám - Stovkomat s.r.o., takže se o své peníze bát nemusíte.

2.Vyplníte informace potřebné pro dokončení Jobu.

Po zaplacení budete spojeni s prodejcem, který bude požadovat několik informací, aby mohl zakázku dodat k Vaší spokojenosti.

4.Přijmete, nebo odmítnete dodanou práci.

Pokud je zakázka v pořádku, můžete ohodnotit, jak jste s prodejcem spokojeni. Pokud ne, tak zakázku jednoduše vrátíte k přepracování. Nebo nám stačí napsat a my to vyřešíme.

5.Vyskytl se problém? Jen klid.

Přes 96 % zakázek sice končí s plným hodnocením kupujícího, ale stát se může, že se něco nepovede. Pak nám stačí napsat a my uděláme vše proto, abyste byli s řešením problému plně spokojeni.

200 Kč při nedodané zakázce.

Pokud zakázka nebyla včas a dle popisu dodána, tak vám kromě vrácení ceny za zakázku přidáme kompenzaci 200 Kč.

Platíte nám, nikoliv prodejci.

Jasně víte, komu platíte - Stovkomat s.r.o. A my vám v případě potíží peníze také vrátíme. Faktura je samozřejmostí.

Garantujeme spokojenost.

Žádné dohady s prodejcem. Nejste spokojeni? Napište nám.

Pouze aktivní prodejci.

Prodejce i Joby kotrolujeme. Přes 96 % zakázek je úspěšně dodaných.

Jsme tu již 7 let.

Od roku 2012 jsme úspěšně vyřídili desítky tisíc objednávek. Vyřídíme i tu Vaši!

Koupit Job

Nebojte se nákupu! V případě nespokojenosti vám vrátíme peníze zpět.
Neaktivní 1000
Cena bez DPH
1000 Neaktivní job

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Prodejce

stas
0 ×

Napsat prodejci

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Robert F.
4 roky na Stovkomatu

Roberte, na Stovkomatu hodně nakupujete, jste tedy na Stovkomatu spokojen?

Ano, nakupuji zde již několik let. A to Joby všech kategorií. Nejčasteji pro pracovní potřeby, ale nezřídka také pro osobní potřebu. Velmi oceňuji hodnocení ostatních uživatelů. Díky tomu 9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Doporučil byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Určitě.

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.