Instagram followers

Práce na Instagramovém profilu nekončí jeho založením. Nemůžete čekat, že si vás návštěvníci najdou sami. O profil je třeba se aktivně starat, a získávat nové followers.

Proč získávat followery na Instagramu

Vysoký počet followers, lidí kteří sledují váš profil, zvyšuje prestiž vašeho účtu na Instagramu a pravděpodobnost, že vás začnou vaši další návštěvníci také sledovat. Pokud návštěvník uvidí profil který má zatím málo sledujících, často jde dál a nevěnuje mu takovou pozornost, jakou si zaslouží. Je to pochopitelné, vysoký počet sledujících naznačuje, že je váš profil kvalitní a návštěvníci mají zájem o váš obsah. Čím více followers máte, tím více jich můžete získat. Nákup fanoušků tedy může zvýšit zájem o váš profil, a přinést vám další organické followery.

Je lepší získat followers přirozenou cestou, nebo je nakoupit?

Pokud to myslíte s publikací na Instagramu vážně, nákup followers vám může ušetřit mnoho času a nervů a pomoci vám s rozjezdem vašeho Instagram účtu. Lidé mají totiž tendenci sledovat kanály, které sleduje hodně dalších lidí. Podvědomě totiž cítí, že kanál s hodně followery bude kvalitní a začnou jej také odebírat.

Jak funguje nákup Instagram followers

Získat nové followers pro váš Instagram účet není nic složitého. Vyberete si některý z jobů, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům. Sdělíte prodejci adresu vašeho Instagram účtu, objednáte job, a pak už jen sledujete jak počet vašich followers utěšeně narůstá. Objednáním jobu nic neriskujete, zaplatíte až po dodání hotového jobu.

Záleží na tom odkud followers jsou?

Získávat CZ followers má nesporné výhody, pokud na svém Instagram účtu produkujete obsah určený hlavně pro česky mluvící návštěvníky. U CZ followers totiž můžete získat další sledování i od lidí, kteří sledují je. To samé platí, pokud produkujete obsah určený například pro USA.

Celá kategorie Instagram odběratelé

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan P.
přes 3000 prodejů

Už si ani téměř nepamatuji jak vypadal a jak se používal starý Stovkomat. Co ale vím určitě, že současná verze mně vyhovuje co se týká vzhledu a funkčnosti na 100%. Sám jsem pomáhal odladit některé detaily a myslím, že Stovkomat nemá v ČR v dnešní době v tomto odvětví konkurenci co se týká funkcí, vzhledu a kvality nabízených jobů.

Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.