Jak získat Facebook Fanoušky

Pokud používáte k propagaci vašich produktů či služeb stránky na Facebooku, potřebujete, aby se o vaší stránce dozvědělo co nejvíce lidí, kteří by se stali vašimi fanoušky. Fanouškům se bude zobrazovat obsah, který na stránkách zveřejníte, a pokud bude kvalitní, budou jej dál virálně šířit, čímž získáte další a další návštěvníky. Jak ale Facebook fanoušky získat?

Jak dát lidem vědět o Facebook stránce?

Můžete například propagovat svou Facebook stránku pomocí webu nebo PPC reklamy, a pomalu sbírat fanoušky přirozenou cestou. Existuje však rychlejší cesta, fanoušky si prostě koupit. Pokud budou tito fanoušci aktivní, budou lajkovat a komentovat vaše příspěvky, a tím je šířit dál.

Vyplatí se nákup Facebook fanoušků?

Nejdůležitější u fanoušků je to, aby šlo o skutečné lidi, kteří se zajímají o téma vaší stránky. Kvalitní fanoušek si příspěvky z vaší stránky skutečně čte, píše komentáře, a sdílí vaše příspěvky se svými přáteli. Takoví fanoušci jsou pro vaši stránku přínosem a rozhodně se vyplatí. Pokud se však vašimi fanoušky stanou roboti odněkud z Číny nebo Indie, bude jejich přínos nulový, nebo i záporný.

Čeho se vyvarovat při nákupu Fanoušků na Facebooku?

Rozhodně se vyvarujte fanoušků, za kterými se skrývají falešné nebo neaktivní profily, leckdy ze zemí, kde se nedá předpokládat, že fanoušek bude rozumět tomu, co píšete. U takových profilů je velmi pravděpodobné, že se jedná o falešné, roboty vygenerované profily, které byly založeny jen za účelem prodeje fanoušků. Neexistující fanoušci vám ovšem pochopitelně žádný užitek nepřinesou.

Kde nakoupit kvalitní fanoušky?

V nabídkách na prodej fanoušků se místo ceny soustřeďte na to, jak jsou se službou spokojeni předchozí zákazníci. U každého jobu je hodnocení ve formě hvězdiček, které vyjadřuje jeho kvalitu a spokojenost zákazníků. Po rozkliknutí jobu uvidíte i slovní hodnocení, které vám napoví, jestli se vám nákup fanoušků skutečně vyplatí.

Celá kategorie Facebook CZ fanoušci

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan P.
přes 3000 prodejů

Už si ani téměř nepamatuji jak vypadal a jak se používal starý Stovkomat. Co ale vím určitě, že současná verze mně vyhovuje co se týká vzhledu a funkčnosti na 100%. Sám jsem pomáhal odladit některé detaily a myslím, že Stovkomat nemá v ČR v dnešní době v tomto odvětví konkurenci co se týká funkcí, vzhledu a kvality nabízených jobů.

Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.