Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!
Jak Stovkomat funguje?

Překlady z angličtiny do češtiny

Přestože je angličtina již dlouhou dobu součástí školních osnov, lidí, kteří umí anglicky opravdu dobře, není mnoho. Situací ve kterých potřebujeme něco přeložit z angličtiny do češtiny, však neustále přibývá. V takovém případě bývá nejlepším řešením, obrátit se na odborníka, který vám anglický text přeloží.

Překlady AJ-ČJ

300 Kč
Edithhh
16x

Proč se s překladem z angličtiny do češtiny obrátit na odborníka?

Pokud potřebujete do češtiny přeložit text z anglického jazyka, je často velmi důležité jej přeložit opravdu přesně a správně. Obzvláště v případě obchodních smluv, úředních nebo právních dokumentů, může jedno nepřesně přeložené slovo zcela změnit význam textu, a způsobit nedorozumění. V případě obchodní smlouvy vám může nepřesný překlad způsobit i velké finanční ztráty. Z těchto důvodů se vždy vyplatí svěřit překlad důležitých anglických textů odborníkům.

Překlady AJ-ČJ

300 Kč
Edithhh
16x

Jak vybrat dobrého překladatele z angličtiny do češtiny?

V angličtině, stejně jako v češtině existuje spousta odborných termínů a slangových výrazů, které používá pouze úzká skupina lidí, nebo které nabývají specifického významu v kontextu určitého oboru. Proto je u překladů odborných textů z angličtiny do češtiny velmi důležité, aby překladatel rozuměl oboru, kterého se text týká. Výhodou je, pokud má překladatel možnost konzultace a korektury překladu rodilým mluvčím.

Překlady AJ-ČJ

300 Kč
Edithhh
16x

Jak poznám dobrého překladatele?

Abyste nekupovali zajíce v pytli, je dobré vybírat překladatele z angličtiny do češtiny podle referencí ostatních zákazníků. U každého jobu najdete hodnocení v podobě hvězdiček, které ukazuje, jak jsou zákazníci spokojeni s překladatelovou prací. Zákazníci mohou hodnotit jak kvalitu dodaného překladu, tak úroveň komunikace a celkovou spokojenost. Pod popisem jobu najdete i komentáře a recenze jednotlivých zákazníků, ze kterých si můžete udělat detailní obrázek.

Překlady NJ-ČJ/ČJ-NJ

300 Kč
Edithhh
44x

Překlady AJ-ČJ

300 Kč
Edithhh
16x

Celá kategorie Překlad textu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz