Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!
Jak Stovkomat funguje?

Překlad z češtiny do angličtiny

Domluvit se anglicky patří k základním komunikačním dovednostem dnešní doby. Něco jiného je ale napsat e-mail, a něco jiného například prodejní text, který má za úkol přesvědčit zákazníka o kvalitě vašeho produktu. V případě, že se snažíte prezentovat své zboží či službu v co nejlepším světle, nebo sepisujete smlouvu, žádost, či důležitý dokument, kde velmi záleží na významu každého slova, se základní znalostí angličtiny a jednoduchou slovní zásobou si pravděpodobně nevystačíte. V takovém případě bývá mnohem výhodnější, objednat si profesionální překlad vašeho textu od někoho, kdo to opravdu umí.

Překlady NJ-ČJ/ČJ-NJ

300 Kč
Edithhh
44x

Učil jsem se anglicky ve škole, proč svěřovat překlad profesionálovi?

Překlad z češtiny do angličtiny není tak jednoduchý jak se zdá. Aby váš text působil důvěryhodně a profesionálně, je potřeba dodržet určitá formální pravidla. Spousta českých slov má v angličtině různá synonyma, která mají rozdílné emotivní zabarvení, některé výrazy, přestože spisovné, nejsou při určitém typu komunikace zcela vhodné. Pokud svým textem chcete opravdu zapůsobit, přesvědčit své čtenáře o své erudici, a zajistit, že váš text bude protějškem správně pochopen, svěřte překlad profesionálovi.

Překlady NJ-ČJ/ČJ-NJ

300 Kč
Edithhh
44x

Jak vybrat nejlepšího překladatele?

Nejlepší úrovně překladu z češtiny do angličtiny dosáhnete tehdy, bude li váš překladatel anglický či americký rodilý mluvčí, popřípadě bude mít možnost s rodilým mluvčím překlad konzultovat, popřípaděo jej nechat udělat korekturu textu. Nezapomeňte také na to, že mezi britskou a americkou angličtinou existují drobné rozdíly.

Překlady NJ-ČJ/ČJ-NJ

300 Kč
Edithhh
44x

Při výběru překladatele se řiďte zkušenostmi ostatních

Nejlepším způsobem jak poznat dobrého překladatele z angličtiny do češtiny, jsou reference předchozích zákazníků. Každý job v této sekci má hodnocení, vyjádřené jednak počtem hvězdiček, jednak procentuálním a slovním hodnocením, které uvidíte po kliknutí na job.

Překlady AJ-ČJ

300 Kč
Edithhh
16x

Celá kategorie Překlad textu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan P.
přes 3000 prodejů

Už si ani téměř nepamatuji jak vypadal a jak se používal starý Stovkomat. Co ale vím určitě, že současná verze mně vyhovuje co se týká vzhledu a funkčnosti na 100%. Sám jsem pomáhal odladit některé detaily a myslím, že Stovkomat nemá v ČR v dnešní době v tomto odvětví konkurenci co se týká funkcí, vzhledu a kvality nabízených jobů.

Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz