Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!

Překlad z češtiny do angličtiny

Domluvit se anglicky patří k základním komunikačním dovednostem dnešní doby. Něco jiného je ale napsat e-mail, a něco jiného například prodejní text, který má za úkol přesvědčit zákazníka o kvalitě vašeho produktu. V případě, že se snažíte prezentovat své zboží či službu v co nejlepším světle, nebo sepisujete smlouvu, žádost, či důležitý dokument, kde velmi záleží na významu každého slova, se základní znalostí angličtiny a jednoduchou slovní zásobou si pravděpodobně nevystačíte. V takovém případě bývá mnohem výhodnější, objednat si profesionální překlad vašeho textu od někoho, kdo to opravdu umí.

Učil jsem se anglicky ve škole, proč svěřovat překlad profesionálovi?

Překlad z češtiny do angličtiny není tak jednoduchý jak se zdá. Aby váš text působil důvěryhodně a profesionálně, je potřeba dodržet určitá formální pravidla. Spousta českých slov má v angličtině různá synonyma, která mají rozdílné emotivní zabarvení, některé výrazy, přestože spisovné, nejsou při určitém typu komunikace zcela vhodné. Pokud svým textem chcete opravdu zapůsobit, přesvědčit své čtenáře o své erudici, a zajistit, že váš text bude protějškem správně pochopen, svěřte překlad profesionálovi.

Jak vybrat nejlepšího překladatele?

Nejlepší úrovně překladu z češtiny do angličtiny dosáhnete tehdy, bude li váš překladatel anglický či americký rodilý mluvčí, popřípadě bude mít možnost s rodilým mluvčím překlad konzultovat, popřípaděo jej nechat udělat korekturu textu. Nezapomeňte také na to, že mezi britskou a americkou angličtinou existují drobné rozdíly.

Při výběru překladatele se řiďte zkušenostmi ostatních

Nejlepším způsobem jak poznat dobrého překladatele z angličtiny do češtiny, jsou reference předchozích zákazníků. Každý job v této sekci má hodnocení, vyjádřené jednak počtem hvězdiček, jednak procentuálním a slovním hodnocením, které uvidíte po kliknutí na job.

Celá kategorie Překlad textu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz