Překlad z češtiny do angličtiny

Domluvit se anglicky patří k základním komunikačním dovednostem dnešní doby. Něco jiného je ale napsat e-mail, a něco jiného například prodejní text, který má za úkol přesvědčit zákazníka o kvalitě vašeho produktu. V případě, že se snažíte prezentovat své zboží či službu v co nejlepším světle, nebo sepisujete smlouvu, žádost, či důležitý dokument, kde velmi záleží na významu každého slova, se základní znalostí angličtiny a jednoduchou slovní zásobou si pravděpodobně nevystačíte. V takovém případě bývá mnohem výhodnější, objednat si profesionální překlad vašeho textu od někoho, kdo to opravdu umí.

Učil jsem se anglicky ve škole, proč svěřovat překlad profesionálovi?

Překlad z češtiny do angličtiny není tak jednoduchý jak se zdá. Aby váš text působil důvěryhodně a profesionálně, je potřeba dodržet určitá formální pravidla. Spousta českých slov má v angličtině různá synonyma, která mají rozdílné emotivní zabarvení, některé výrazy, přestože spisovné, nejsou při určitém typu komunikace zcela vhodné. Pokud svým textem chcete opravdu zapůsobit, přesvědčit své čtenáře o své erudici, a zajistit, že váš text bude protějškem správně pochopen, svěřte překlad profesionálovi.

Jak vybrat nejlepšího překladatele?

Nejlepší úrovně překladu z češtiny do angličtiny dosáhnete tehdy, bude li váš překladatel anglický či americký rodilý mluvčí, popřípadě bude mít možnost s rodilým mluvčím překlad konzultovat, popřípaděo jej nechat udělat korekturu textu. Nezapomeňte také na to, že mezi britskou a americkou angličtinou existují drobné rozdíly.

Při výběru překladatele se řiďte zkušenostmi ostatních

Nejlepším způsobem jak poznat dobrého překladatele z angličtiny do češtiny, jsou reference předchozích zákazníků. Každý job v této sekci má hodnocení, vyjádřené jednak počtem hvězdiček, jednak procentuálním a slovním hodnocením, které uvidíte po kliknutí na job.

Celá kategorie Překlad textu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.