Překlad z češtiny do němčiny

Německo a Rakousko jsou země, se kterými máme společnou tisíciletou historii. Jsou to naši nejbližší sousedé a není divu, že v těchto zemích má spousta lidí pracovní, podnikatelské, či osobní kontakty. I když možná německy umíte, přesto však někdy nastanou situace, kdy potřebujete zhotovit překlad z češtiny do němčiny tak, aby byl po gramatické, stylistické, i odborné stránce naprosto bezchybný.

Proč potřebujete překladatele z češtiny do němčiny?

Pokud potřebujete přeložit do němčiny důležitý text, u kterého záleží na přesném znění, bez pomoci profesionálního překladatele se pravděpodobně neobejdete. Týká se to zejména smluv, obchodních nabídek, právních dokumentů, výročních zpráv, auditů, a vůbec všeho, co souvisí s vaším podnikáním. Pokud chcete v Německu pracovat a potřebujete přeložit motivační dopis pro budoucího zaměstnavatele, kvalitní překlad je také na místě. To stejné platí, pokud potřebujete přeložit do němčiny text, který má za úkol přesvědčit německé zákazníky ke koupi vašich produktů nebo služeb.

Jak na odborný překlad z češtiny do němčiny?

Často se stává, že potřebujete přeložit specifický odborný text, ve kterém se používají různé technické výrazy. Jedná se zejména o překlad technických zpráv, průvodních listů k zařízení, technologických postupů, ISO norem, nebo manuálů. V takovém případě si vyberte překladatele, který nejen brilantně ovládá němčinu, ale vyzná se také v konkrétní problematice.

Proč je vhodná korektura rodilým mluvčím?

U důležitých textů, kde záleží na přesném významu každého slova, je důležitá korektura rodilým mluvčím, který dokáže odhalit chyby a syntaktické nepřesnosti překladu, a zajistí, že adresát pochopí dokument přesně tak, jak byl zamýšlen. O kvalitě a zkušenostech překladatele se můžete ujistit v jeho hodnocení, které je součástí každého jobu. Najdete zde recenze předchozích zákazníků, ze kterých si můžete udělat vlastní názor.

Celá kategorie Překlad textu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Robert F.
4 roky na Stovkomatu

Roberte, na Stovkomatu hodně nakupujete, jste tedy na Stovkomatu spokojen?

Ano, nakupuji zde již několik let. A to Joby všech kategorií. Nejčasteji pro pracovní potřeby, ale nezřídka také pro osobní potřebu. Velmi oceňuji hodnocení ostatních uživatelů. Díky tomu 9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Doporučil byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Určitě.

Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.