Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!

Překlad z češtiny do němčiny

Německo a Rakousko jsou země, se kterými máme společnou tisíciletou historii. Jsou to naši nejbližší sousedé a není divu, že v těchto zemích má spousta lidí pracovní, podnikatelské, či osobní kontakty. I když možná německy umíte, přesto však někdy nastanou situace, kdy potřebujete zhotovit překlad z češtiny do němčiny tak, aby byl po gramatické, stylistické, i odborné stránce naprosto bezchybný.

Proč potřebujete překladatele z češtiny do němčiny?

Pokud potřebujete přeložit do němčiny důležitý text, u kterého záleží na přesném znění, bez pomoci profesionálního překladatele se pravděpodobně neobejdete. Týká se to zejména smluv, obchodních nabídek, právních dokumentů, výročních zpráv, auditů, a vůbec všeho, co souvisí s vaším podnikáním. Pokud chcete v Německu pracovat a potřebujete přeložit motivační dopis pro budoucího zaměstnavatele, kvalitní překlad je také na místě. To stejné platí, pokud potřebujete přeložit do němčiny text, který má za úkol přesvědčit německé zákazníky ke koupi vašich produktů nebo služeb.

Jak na odborný překlad z češtiny do němčiny?

Často se stává, že potřebujete přeložit specifický odborný text, ve kterém se používají různé technické výrazy. Jedná se zejména o překlad technických zpráv, průvodních listů k zařízení, technologických postupů, ISO norem, nebo manuálů. V takovém případě si vyberte překladatele, který nejen brilantně ovládá němčinu, ale vyzná se také v konkrétní problematice.

Proč je vhodná korektura rodilým mluvčím?

U důležitých textů, kde záleží na přesném významu každého slova, je důležitá korektura rodilým mluvčím, který dokáže odhalit chyby a syntaktické nepřesnosti překladu, a zajistí, že adresát pochopí dokument přesně tak, jak byl zamýšlen. O kvalitě a zkušenostech překladatele se můžete ujistit v jeho hodnocení, které je součástí každého jobu. Najdete zde recenze předchozích zákazníků, ze kterých si můžete udělat vlastní názor.

Celá kategorie Překlad textu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz