Facebook marketing

Se svými 2,2 miliardami každodenních uživatelů je Facebook největší světovou sociální sítí. Každý den je na Facebooku aktivních 1,47 miliardy lidí, z toho je více než 5 milionů lidí z ČR. Všichni tito lidé jsou vašimi potenciální zákazníky, které můžete oslovit díky Facebook marketingu. Existuje spousta způsobů, jak pomocí Facebooku můžete propagovat své výrobky či služby.

Získávání fanoušků

Získávání nových fanoušků pro vaše stránky je jednou z nejznámějších součástí Facebook marketingu. Fanoušci, kteří dají vašim stránkám like, budou sledovat vaše následující příspěvky, a pokud budou kvalitní a zajímavé, budou je dále sdílet se svými přáteli. Proto je důležité získat pro své FB stránky co nejvíce aktivních fanoušků.

Získávání nových členů do skupiny

Facebook marketing nejsou jen fanoušci. Propagovat své produkty můžete i prostřednictvím skupin. Cílem vašeho snažení by mělo být získání co největšího počtu členů, kterým se budou zobrazovat vaše příspěvky.

Reklamní příspěvky a sdílení

Vybudovat stránku s mnoha aktivními fanoušky nebo skupinu s mnoha členy, může být časově náročné, a to i v případě, že využijete některý z jobů a fanoušky si koupíte. Pokud potřebujete získat rychle velkou návštěvnost, bývá efektivnější marketingovou strategií zaplatit si sdílení vašeho reklamního příspěvku na některé stránce či skupině, která má velký počet fanoušků. Můžete tak získat tisíce návštěvníků během několika málo hodin.

Placená reklama na Facebooku

Facebook marketing zahrnuje i oficiální PPC reklamu přímo v rámci sociální sítě. U této reklamy neplatíte za jednorázové zveřejnění reklamy jako v případě placeného sdílení, ale platíte za každý proklik na vaše stránky, podobně jako u Google Adwords. Nastavit PPC reklamu tak, aby se vám vyplácela, ale není nic jednoduchého. Vždy je lepší najmout konzultanta na Facebook marketing a PPC reklamu, který vám s nastavením kampaně pomůže.

Celá kategorie Facebook sdílení

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.