Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!
Jak Stovkomat funguje?

Facebook reklama

Facebook je jednou z nejnavštěvovanějších stránek současnosti, a pro každého, kdo se pokouší uspět v online podnikání, jde o neocenitelný zdroj zákazníků. Získávat nové zákazníky pomocí Facebook reklamy můžete několika způsoby. Můžete si zaplatit PPC reklamu, nebo můžete využít možnosti zveřejnění svých příspěvků na některých navštěvovaných Facebook stránkách.

Jak funguje Facebook reklama?

Reklama na Facebooku prostřednictvím zveřejnění příspěvku ve skupině či na populárních stránkách vyjde levněji než PPC reklama. Musíte však dobře uvážit, kde si necháte váš příspěvek zveřejnit. Většina stránek a skupin, které umožnují zveřejnění vaší Facebook reklamy, si účtuje poplatek za jednorázové zveřejnění. Získáte tak velké množství návštěvníků, po dobu kdy je váš příspěvek na horních pozicích stránky či skupiny. U PPC reklamy na Facebooku naopak neplatíte za zveřejnění, ale za každé kliknutí na váš reklamní příspěvek.

Jak probíhá zveřejnění reklamního příspěvku

Vaše reklama se objeví na nejvyšší pozici Facebookové stránky, kde ji uvidí velké množství návštěvníků, a vy tak získáte velkou sledovanost od prvního okamžiku zveřejnění. Postupem času, jak jsou zveřejňovány další příspěvky, se váš příspěvek bude posouvat stále níže, kde už jej tolik lidí neuvidí, a vaše návštěvnost bude pomalu klesat. Některé FB stránky nebo skupiny ale nabízejí i připnutí příspěvku, což znamená, že se vaše reklama bude po nějaký čas zobrazovat úplně nahoře.

Kolik vás bude stát reklama na Facebooku?

Pokud se rozhodnete propagovat svůj byznys prostřednictvím placených reklamních postů, cena většinou závisí od počtu fanoušků, které stránka má, popřípadě od počtu členů ve skupině. Kromě počtu fanoušků si dejte pozor také na to, aby stránka byla tematicky příbuzná, a měla i hodnotné příspěvky, nejen reklamy. V opačném případě z ní totiž příliš návštěvníků nezískáte, bez ohledu na počet fanoušků.

Celá kategorie Facebook sdílení

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz