Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!
Jak Stovkomat funguje?

Facebook reklamní příspěvky

Pokud chcete se svým online byznysem uspět, je třeba využít všechny možnosti, které máte k dispozici. Jedním z efektivních způsobů jak získat nové zákazníky, jsou i reklamní příspěvky na Facebooku. Z reklamních příspěvků, které uveřejníte ve skupině, nebo na stránce která má mnoho fanoušků, můžete získat spoustu nových návštěvníků.

Kde na Facebooku zveřejňovat reklamní příspěvky?

Facebookových skupin a stránek, které nabízejí zveřejnění vašeho příspěvku je mnoho. Pro nejlepší účinek vašich reklamních příspěvků byste však měli zvolit zveřejnění na takových stránkách, kde se scházejí lidé z vaší cílové skupiny. Proto příspěvky zveřejňujte pouze na stránkách, které jsou stejně nebo podobně tematicky zaměřené. Reklamní příspěvek o hubnutí, zveřejněný na Facebook stránce o sportovních automobilech vám příliš nepomůže.

Kolik stojí reklamní příspěvky na Facebooku?

Cena zveřejnění se obvykle odvíjí od počtu členů skupiny popřípadě počtu fanoušků stránky. Abyste však za své peníze získali co nejvíce muziky, měli byste se kromě těchto ukazatelů soustředit také na to, jestli dotyčná stránka žije. Zjistěte si, jestli stránku nebo skupinu vůbec někdo navštěvuje, co lidé píšou do komentářů, jaké příspěvky se zde objevují. Zveřejnění příspěvku na stránce, kde jsou všechny příspěvky reklamní, nikdo nepíše komentáře, a většina fanoušků je neaktivních, vám příliš velkou návštěvnost nepřinese.

Jakou formu reklamního příspěvku zvolit?

I ta nejlepší Facebook skupina vám ale příliš nepomůže, pokud váš příspěvek bude nezajímavý a nedokáže oslovit potenciální čtenáře. Základem všeho je poutavý a výstižný obrázek, který přitáhne pozornost návštěvníků, a umožní vašemu příspěvku vyniknout mezi desítkami dalších. Další věcí, na kterou byste se měli při tvorbě příspěvku soustředit, je chytlavý a úderný titulek, který v maximálně pěti slovech shrne celý obsah příspěvku.

Celá kategorie Facebook sdílení

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz