Facebook reklamní příspěvky

Pokud chcete se svým online byznysem uspět, je třeba využít všechny možnosti, které máte k dispozici. Jedním z efektivních způsobů jak získat nové zákazníky, jsou i reklamní příspěvky na Facebooku. Z reklamních příspěvků, které uveřejníte ve skupině, nebo na stránce která má mnoho fanoušků, můžete získat spoustu nových návštěvníků.

Kde na Facebooku zveřejňovat reklamní příspěvky?

Facebookových skupin a stránek, které nabízejí zveřejnění vašeho příspěvku je mnoho. Pro nejlepší účinek vašich reklamních příspěvků byste však měli zvolit zveřejnění na takových stránkách, kde se scházejí lidé z vaší cílové skupiny. Proto příspěvky zveřejňujte pouze na stránkách, které jsou stejně nebo podobně tematicky zaměřené. Reklamní příspěvek o hubnutí, zveřejněný na Facebook stránce o sportovních automobilech vám příliš nepomůže.

Kolik stojí reklamní příspěvky na Facebooku?

Cena zveřejnění se obvykle odvíjí od počtu členů skupiny popřípadě počtu fanoušků stránky. Abyste však za své peníze získali co nejvíce muziky, měli byste se kromě těchto ukazatelů soustředit také na to, jestli dotyčná stránka žije. Zjistěte si, jestli stránku nebo skupinu vůbec někdo navštěvuje, co lidé píšou do komentářů, jaké příspěvky se zde objevují. Zveřejnění příspěvku na stránce, kde jsou všechny příspěvky reklamní, nikdo nepíše komentáře, a většina fanoušků je neaktivních, vám příliš velkou návštěvnost nepřinese.

Jakou formu reklamního příspěvku zvolit?

I ta nejlepší Facebook skupina vám ale příliš nepomůže, pokud váš příspěvek bude nezajímavý a nedokáže oslovit potenciální čtenáře. Základem všeho je poutavý a výstižný obrázek, který přitáhne pozornost návštěvníků, a umožní vašemu příspěvku vyniknout mezi desítkami dalších. Další věcí, na kterou byste se měli při tvorbě příspěvku soustředit, je chytlavý a úderný titulek, který v maximálně pěti slovech shrne celý obsah příspěvku.

Celá kategorie Facebook sdílení

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan P.
přes 3000 prodejů

Už si ani téměř nepamatuji jak vypadal a jak se používal starý Stovkomat. Co ale vím určitě, že současná verze mně vyhovuje co se týká vzhledu a funkčnosti na 100%. Sám jsem pomáhal odladit některé detaily a myslím, že Stovkomat nemá v ČR v dnešní době v tomto odvětví konkurenci co se týká funkcí, vzhledu a kvality nabízených jobů.

Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.