Jak nainstalovat Prestashop

Prestashop je jeden z nejrozšířenějších systémů pro provoz e-shopů. Důvody jeho oblíbenosti jsou zcela zřejmé. Je zadarmo, a díky stovkám nejrůznějších rozšíření a modulů si jej může každý online obchodník zcela přizpůsobit svým potřebám.

Co potřebujeme k instalaci Prestashopu?

Objeví se obrazovka instalátoru, kde nastavíte přístupové údaje k databázi a vyplníte všechny potřebné údaje o vašem novém e-shopu. Ty, které jsou povinné, jsou označené hvězdičkou. Poté proběhne samotná instalace, která může trvat až několik minut.

Prestashop je nainstalován, co mám dělat dál?

Úspěšnou instalací Prestashopu ale ještě nic nekončí. K úspěšnému online obchodu vede ještě dlouhá cesta. Nyní je potřeba vše řádně nastavit, nainstalovat šablony, které dodají vašemu e-shopu vizuálně přitažlivý vzhled, a doplnit instalaci Prestashopu vhodnými moduly, které přizpůsobí obchod vašim potřebám.

Jaké jsou moduly pro Prestashop?

Pomocí modulů můžete v Prestashopu aktivovat další funkce, jako například export pro Heureku a jiné srovnávače zboží, ochranu osobních údajů kompatibilní s GDPR, export dat o prodeji zboží přímo do účetního programu, různé platební brány, cachování obchodu pro rychlejší načítání, nebo podpora SEO pro lepší umístění ve vyhledávačích.

Nerozumíte databázím a nastavení modulů vám připadá složité?

Pokud vám připadá, že instalace a správné nastavení Prestashopu je pro vás příliš složité, nezoufejte. V některém z těchto jobů zde na Stovkomatu zajisté najdete odborníka, který se tohoto úkolu rád zhostí za vás.

Celá kategorie Tvorba a úprava eshopu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Eva z Prahy
636 nákupů

Evo, na Stovkomatu působíte více jak 3 roky, co zde nejvíce nakupujete a jak jste spokojena?

Nakupuji hlavně PR články pro agenturu, ve které pracuji. Sem tam nějakou grafiku apod. S výsledky jsem velmi spokojená. Při výběru mi pomáhá hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučila byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Rozhodně ano!

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.