Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!

Jak získat followers na Instagramu

Jedním z nejdůležitějších ukazatelů kvality Instagram účtu je počet odběratelů, takzvaných followers. Počet odběratelů ukazuje, jak je váš Instagram profil populární, a zajišťuje sledovanost vašich příspěvků. Proto se každý, kdo chce na Instagramu uspět, snaží získat odběratelů co nejvíce.

Proč je dobré mít co nejvíce odběratelů?

Získávání odběratelů na Instagramu funguje jako sněhová koule valící se ze svahu. Čím více followers totiž máte, tím jsou vaše posty populárnější a tím více dalších odběratelů získáte. Vysoký počet followers totiž znamená, že je o váš obsah velký zájem. Lidé mají tendenci napodobovat to, co dělají ostatní. Jakmile tedy uvidí Instagram profil, který má hodně odběratelů, začnou jej odebírat také, protože předpokládají, že když váš profil sleduje tolik lidí, tak to asi bude stát za to.

Je lepší získávat followers přirozenou cestou nebo je koupit?

Zezačátku, když váš účet na Instagramu není příliš známý a máte málo obsahu, odběratelé přibývají přirozenou cestou jen velice pomalu. V této chvíli se vyplatí účet podpořit nákupem kvalitních followers, kteří zajistí vašemu účtu dostatečnou reputaci, potřebnou k tomu, aby si vás lidé na Instagramu všimli. Jakmile budete mít dostatečné množství followers, začnou další přibývat mnohem rychleji.

Jsou koupení odběratelé stejně kvalitní jako organičtí?

Nejkvalitnější followers jsou samozřejmě reální lidé, aktivní uživatelé, kteří vás začnou odebírat, protože se jim váš obsah líbí. Ti budou váš obsah často sdílet i na dalších sociálních sítích a přinášet vám další návštěvnost. Kvalitních a přirozených followers na Instagramu však příliš nezískáte, když si vašich postů nikdo nevšimne. Proto je důležité váš účet zpopularizovat pomocí koupených odběratelů, kteří zajistí, že si váš účet získá zaručenou pozornost.

Celá kategorie Instagram odběratelé

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Eva z Prahy
636 nákupů

Evo, na Stovkomatu působíte více jak 3 roky, co zde nejvíce nakupujete a jak jste spokojena?

Nakupuji hlavně PR články pro agenturu, ve které pracuji. Sem tam nějakou grafiku apod. S výsledky jsem velmi spokojená. Při výběru mi pomáhá hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučila byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Rozhodně ano!

Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz