Logo na míru

Mohu si sám vytvořit logo na míru? Ano. Dům si třeba také můžete postavit sami. Jaký ale bude výsledek? Naši zkušení grafici na Stovkomatu se aktivně zdokonalují ve svém oboru. Znají teorii designu, psychologii barev apod. Mají za sebou řadu úspěšných zakázek pro své kupující. Navíc se orientují v moderních grafických trendech. Opravdu máte tolik zkušeností, že si zvládnete sami vytvořit profesionální logo na míru? Logo reprezentuje celou vaši značku. Je to tvář vaší firmy, kterou prezentujete vašim klientům. Pokud na tvorbě vašeho loga na míru budete šetřit, poznají to. Grafikovi popište, jak si vaše logo na míru představujete - ale nedělejte si ho sami. Výsledek bude kvalitnější, a navíc rychleji hotový.

Co vše je v ceně za logo na míru zahrnuto?

Klíčová otázka, kterou musíte grafikovi položit, ještě než si od něj necháte vytvořit logo na míru. Promyslete si, v kolika formátech a velikostech potřebujete logo dodat. Ujistěte se, že grafik nebude chtít za tuto práci navíc příplatek. Například grafik může požádat o více peněz za to, že vám dodá logo ve více variantách (samotné logo, se sloganem, s maskotem, logo na vizitky, billboardy,…). Předem sdělte grafikovi, co vše za stanovenou cenu očekáváte. Ať vás kontaktuje, jestli za vaše nadstandardní požadavky chce peníze navíc. Díky tomu se vyhnete smlouvání o konečné ceně.

Jak poznám, že mé logo na míru je originál?

Stovkomat neustále kontroluje tvůrce a kvalitu práce, kterou odvádějí. Pokud grafik kopíruje existující loga, zablokujeme jeho job. To je pro grafika dostatečná motivace, aby se padělání nedopouštěl. Chcete-li mít naprostou jistotu, že vám grafik vytvoří originální logo na míru, vybírejte si mezi ověřenými joby. Nemůže se pak stát, že s grafikem budete řešit porušování autorských práv. Účelem loga je (mimo jiné) odlišit vaši firmu od konkurence. Proto od grafika požadujte jedinečné logo na míru, které nenapodobuje žádné existující logo. Neoriginální je také logo na míru, které grafik „splácal“ z clipartů - stažitelných obrázku na internetu (např. z https://www.vectorstock.com). Takové logo je navíc velmi amatérské a nemůže vypadat dobře. Logo s clipartem poznáte jednoduše: obvykle obsahuje známé grafické prvky (zeměkoule, silueta apod.).

Celá kategorie Tvorba loga

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Robert F.
4 roky na Stovkomatu

Roberte, na Stovkomatu hodně nakupujete, jste tedy na Stovkomatu spokojen?

Ano, nakupuji zde již několik let. A to Joby všech kategorií. Nejčasteji pro pracovní potřeby, ale nezřídka také pro osobní potřebu. Velmi oceňuji hodnocení ostatních uživatelů. Díky tomu 9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Doporučil byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Určitě.

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.