Návštěvnost webu

Jedním z měřítek úspěšnosti webu je jeho návštěvnost. Nejde jen o to, že větší návštěvnost sebou přináší více konverzí, a tím i více zisku. Proto se každý majitel stránek snaží mít návštěvnost co největší.

Jak zvýšit návštěvnost webu?

Způsobů jak přilákat na web více návštěvníků je mnoho. Můžete propagovat web na jiných hojně navštěvovaných stránkách, diskusních fórech nebo sociálních sítích, snažit se svůj web protlačit na vyšší pozice ve vyhledávání pomocí SEO, nebo využít placené PPC reklamy. Můžete však použít i rychlejší a jednodušší cestu, a návštěvnost si prostě koupit.

Proč si kupovat návštěvnost webu?

Čím více lidí váš web navštíví, tím vyšší budou vaše zisky, ať už z reklamy, nebo z prodeje vašeho zboží či služeb.

Je koupená návštěvnost webu stejně kvalitní, jako organická návštěvnost?

Organická návštěvnost z vyhledávačů, popřípadě cílená návštěvnost z PPC reklam je samozřejmě nejkvalitnější a přináší nejvyšší zisky, ale je velmi náročné a drahé ji získat. Kupovaná návštěvnost oproti tomu pochází většinou z různých jiných zdrojů a nebývá tak cílená. Konverze a zisky z kupované návštěvnosti jsou díky tomu nižší, ale tento fakt vyváží mnohem levnější cena než v případě SEO nebo PPC.

Čeho se vyvarovat při nákupu návštěvnosti

Pokud se rozhodnete koupit návštěvnost pro váš web, měli byste se snažit kupovat pouze reálné návštěvníky. Pokud je váš web v češtině, nebo určený pro české návštěvníky, je lepší kupovat návštěvnost pouze z Česka, popřípadě Slovenska. Většina kvalitních prodejců uvádí, kolik procent návštěvníků jsou Češi a Slováci, případně další národnosti. Rozhodně se příliš nevyplatí kupovat návštěvnost generovanou různými roboty. Takováto návštěvnost vám sice zvedne statistiky sledovanosti, ale roboti si u vás nikdy nic nekoupí.

Celá kategorie Návštěvnost webu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Eva z Prahy
636 nákupů

Evo, na Stovkomatu působíte více jak 3 roky, co zde nejvíce nakupujete a jak jste spokojena?

Nakupuji hlavně PR články pro agenturu, ve které pracuji. Sem tam nějakou grafiku apod. S výsledky jsem velmi spokojená. Při výběru mi pomáhá hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučila byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Rozhodně ano!

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.