Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!

Nové logo

Jak požádat grafika, aby mi vytvořil vlastní logo? Každý grafik si sám volí, jestli vaši poptávku přijme. Aby vám grafik vytvořil nové logo, zahrňte do poptávky následující detaily: • jaké logo si představujete a jaký styl preferujete (např. černobílé textové logo pro zubařskou ordinaci); • k čemu vaše nové logo využijete a kde se objeví (aby grafik lépe pochopil vás vkus, pošlete mu i odkaz na váš web či blog); • formát(y), v kterém chcete nové logo obdržet; • Podrobné odpovědi na vše, co váš grafik potřebuje po úspěšnou tvorbu nového loga vědět (sám si tyto informace vyžádá); • jakou praxi a zkušenosti od grafika předpokládáte; Než si na najmete grafika, udělejte si jasnou představu, jak má vaše nové logo vypadat. Grafik díky tomu bude vědět, zda dovede při tvorbě loga naplnit vaše očekávání. Podle toho se rozhodne, zda vám nové logo vytvoří, nebo vás odkáže na jiné grafiky.

Jak vybrat správný font pro nové logo?

Správný font vzbudí u klientů žádané emoce a podpoří vaši značku. Nevhodný font sníží důvěryhodnost a profesionalitu firmy v očích zákazníka. Například když advokátní kancelář zvolí pro své nové logo úzký, dekorativní font s kudrlinkami. Správný font je pro vaše nové logo stejně důležité jako vhodné barvy. Vaše vlastní logo má obsahovat maximálně dva typy fontů – a navíc jednoduchých. Složité fonty dělají logo přeplácané a mohou odradit nové klienty. Pro nové logo nemá grafik používat „trendy fonty“, které zastarají hned další rok. Popište grafikovi hodnoty a charakter vaší firmy; pro něj je to vodítko při výběru nejvhodnějšího fontu pro vaše nové logo.

Jaké konkrétní fonty jsou pro mé nové logo nejvhodnější?

Grafik musí znát rozdíly mezi čtyřmi základními typy fontů: serif (patkový), sans-serif (bezpatkový), script a stencil. Každý typ fontu předá klientovi jiné pocity: • serif (vážnost, tradice, důvěryhodnost) – Times New Roman, Georgia Italic, Trajan, Baskerville, Garamond; • sans-serif (snaživost, modernita novost, elegance) - Helvetica Bold, Franklin Gothic, Calibri, Myriad Italic, Wavehaus Sans; • script (kreativita, jemnost, elegance) - Bickham Script, Edwardian Script, Lavanderia, Alex Brush, Bukhari Script; • stencil (individualita, sebejistota, odvaha) – Stencil Bold, VAL Stencil, Unconform Round, Arkibal Stencil Serif, Hemingwar Font. Grafikovi ve stručnosti představte vaši firmu. Podle toho pro vaše nové logo vybere vhodný typ fontu, který vyzdvihuje její přednosti.

Celá kategorie Tvorba loga

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz