Placené články

Placené články jsou jedním z neúčinnějších způsobů, jak seznámit zákazníky s vašimi produkty či službami, a navíc získat kvalitní zpětné odkazy, které vám pomohou s umístěním ve vyhledávačích.

Co by měl splňovat kvalitní placený článek?

Kvalitní článek by měl v prvé řadě zaujmout čtenáře. Přestože jeho úkolem většinou bývá informovat potenciální zákazníky o vašich produktech, článek by zároveň měl návštěvníkům přinést hodnotné informace, které jim pomohou vyřešit jejich problém.

Co bych měl copywriterovi sdělit při objednávce placeného článku?

Před objednáním placeného článku byste si nejprve měli ujasnit několik věcí. • Jaký má být účel článku? Chcete návštěvníky upozornit na nový produkt, informovat je o vaší značce, přesvědčit je k návštěvě vašeho webu, nebo vám jde jen o zpětný odkaz? • Pro koho bude váš článek určen? Před umístěním placeného článku na web se informujte, jací jsou jeho návštěvníci. Pokud chcete cílit článek na mladé lidi, nemá cenu jej umisťovat na web, který navštěvují převážně důchodci. • Proč by měl návštěvník chtít číst váš článek? Kvalitní článek by měl čtenářům přinést nějakou přidanou hodnotu. Měl by být schopen nabídnout hodnotné a unikátní informace, nebo pomoci s řešením problému, se kterým se potýkají lidé z vaší cílové skupiny.

Jak vybírat weby pro umístění článků?

Web, na kterém chcete zveřejnit placený článek, by měl mít stejné zaměření a měl by být určen pro stejnou skupinu lidí, pro jaké je určen váš produkt. Jedině tak zajistíte, že se článek dostane k vašim potenciálním zákazníkům a bude pro vás přínosem. Důležitá je také kvalita webu. Weby v této kategorii uvádějí hodnoty backlinks, true flow a citation flow, které vypovídají o počtu, kvalitě a důvěryhodnosti zpětných odkazů, které na web směřují. Před umístěním placeného článku se také informujte, jakou má web návštěvnost.

Celá kategorie PR články

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.