Reklamní články

Publikování reklamních článků je účinným způsobem budování návštěvnosti a povědomí o vaší značce. Na rozdíl od běžné reklamy, je působení reklamního článku dlouhodobé. Odkazy na váš web, umístěné v článcích, přivádějí nejen nové návštěvníky, ale pomáhají zlepšovat umístění vašeho webu ve vyhledávačích.

Co očekávat od dobře napsaného reklamního článku?

Dobře napsaný reklamní článek má v prvé řadě přitáhnout pozornost návštěvníků, vzbudit v nich zvědavost a přimět je k návštěvě vašeho webu. Článek by však měl být v prvé řadě pro návštěvníka přínosný. Pokud článek poskytne uživatelům hodnotné informace, budou jej sdílet na různých sociálních sítích, což vám přinese další návštěvníky.

Jak poznám, že je reklamní článek skutečně kvalitní?

Článek by měl působit přirozeně, nikoli jako reklama. Měl by popisovat konkrétní problém, se kterým se potenciální čtenáři setkávají a jeho řešení. Důležitý je také poutavý nadpis, který dokáže návštěvníka zaujmout, i perex který stručně shrnuje obsah. Samozřejmostí by měla být také optimalizace a správná struktura, jako nadpisy H1 a H2, vyplněné tagy title a description, alt tagy u obrázků, členění textu do přehledných odstavců a podobně.

Co je to trust flow a citation flow?

Jedná se o metriky SEO nástroje Majestic. Vyjadřují potenciální odkazovou sílu, kvalitu a důvěryhodnost stránky. Zatímco citation flow se počítá na základě množství odkazů, které na stránku vedou, trust flow vyjadřuje důvěryhodnost stránky na základě odkazů, které Majestic považuje za důvěryhodné.

Na kterých webech se vyplatí publikovat reklamní článek?

K publikování článků si vybírejte pokud možno tematicky související weby, které mají vyšší návštěvnost, a které kromě reklamních článků pravidelně publikují i běžný obsah. Reklamní články na tematicky zaměřených, oborových webech s reálnou návštěvností, dokážou na vaše stránky přivést nové zákazníky. Také vyhledávače hodnotí odkazy z takových webů mnohem lépe.

Celá kategorie PR články

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Robert F.
4 roky na Stovkomatu

Roberte, na Stovkomatu hodně nakupujete, jste tedy na Stovkomatu spokojen?

Ano, nakupuji zde již několik let. A to Joby všech kategorií. Nejčasteji pro pracovní potřeby, ale nezřídka také pro osobní potřebu. Velmi oceňuji hodnocení ostatních uživatelů. Díky tomu 9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Doporučil byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Určitě.

Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.