Reklamní články

Publikování reklamních článků je účinným způsobem budování návštěvnosti a povědomí o vaší značce. Na rozdíl od běžné reklamy, je působení reklamního článku dlouhodobé. Odkazy na váš web, umístěné v článcích, přivádějí nejen nové návštěvníky, ale pomáhají zlepšovat umístění vašeho webu ve vyhledávačích.

Co očekávat od dobře napsaného reklamního článku?

Dobře napsaný reklamní článek má v prvé řadě přitáhnout pozornost návštěvníků, vzbudit v nich zvědavost a přimět je k návštěvě vašeho webu. Článek by však měl být v prvé řadě pro návštěvníka přínosný. Pokud článek poskytne uživatelům hodnotné informace, budou jej sdílet na různých sociálních sítích, což vám přinese další návštěvníky.

Jak poznám, že je reklamní článek skutečně kvalitní?

Článek by měl působit přirozeně, nikoli jako reklama. Měl by popisovat konkrétní problém, se kterým se potenciální čtenáři setkávají a jeho řešení. Důležitý je také poutavý nadpis, který dokáže návštěvníka zaujmout, i perex který stručně shrnuje obsah. Samozřejmostí by měla být také optimalizace a správná struktura, jako nadpisy H1 a H2, vyplněné tagy title a description, alt tagy u obrázků, členění textu do přehledných odstavců a podobně.

Co je to trust flow a citation flow?

Jedná se o metriky SEO nástroje Majestic. Vyjadřují potenciální odkazovou sílu, kvalitu a důvěryhodnost stránky. Zatímco citation flow se počítá na základě množství odkazů, které na stránku vedou, trust flow vyjadřuje důvěryhodnost stránky na základě odkazů, které Majestic považuje za důvěryhodné.

Na kterých webech se vyplatí publikovat reklamní článek?

K publikování článků si vybírejte pokud možno tematicky související weby, které mají vyšší návštěvnost, a které kromě reklamních článků pravidelně publikují i běžný obsah. Reklamní články na tematicky zaměřených, oborových webech s reálnou návštěvností, dokážou na vaše stránky přivést nové zákazníky. Také vyhledávače hodnotí odkazy z takových webů mnohem lépe.

Celá kategorie PR články

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.