Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!
Jak Stovkomat funguje?

Reklamní sdělení

Ať už nabízíte cokoli, bez reklamního sdělení, které dostane informace o vašem produktu přímo k zákazníkům, se rozhodně neobejdete. Správné reklamní sdělení vzbudí u zákazníka okamžitý zájem o koupi vašeho produktu. Oslovit zákazníky tím správným způsobem je úkol pro zkušené reklamní profesionály. Ty nejlepší naleznete zde na Stovkomat.cz

Co můžete očekávat od zakázky na Stovkomatu?

Na Stovkomat.cz najdete prověřené freelancery, kteří pro vás za rozumnou cenu vypracují originální reklamní sdělení přesně podle vašich požadavků. Za zakázku zaplatíte pouze v případě, že budete plně spokojeni. Vyberte si z mnoha prověřených jobů, které můžete přehledně řadit podle hodnocení zákazníků, rychlosti dodání zakázky, popřípadě podle stáří jobů.

Mohu se na reklamní sdělení od Stovkomatu spolehnout?

Nákupem jobu na Stovkomat.cz vůbec nic neriskujete. Pokud se vám na dodaném reklamním sdělení nebude něco líbit, máte možnost zakázku odmítnout a vrátit ji k přepracování. S freelancerem, který pro vás reklamní sdělení zpracovává, můžete komunikovat pomocí přehledného systému zpráv.

Jak vybrat nejlepší job?

U každého jobu najdete nejen přehledný popis toho, co za své peníze dostanete, ale také hodnocení zákazníků, kteří si job zakoupili před vámi. Ty nejkvalitnější joby navíc poznáte podle označení "ověřený job" a "premium kvalita". Systém hodnocení kvality jobů zajišťuje, že požadované reklamní sdělení pro vás vytvoří ti nejlepší.

Co si počít když si nemůžete vybrat?

Vybrat si z široké nabídky není občas jednoduché. Pokud se vám líbí některý z jobů, ale představujete si něco trochu odlišného, můžete oslovit konkrétního prodejce se svými požadavky a dohodnout se s ním na vytvoření "Jobu na míru". Můžete také vytvořit svou vlastní poptávku, na základě které získáte nabídky, mezi kterými si můžete vybrat.

Celá kategorie PR články

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Eva z Prahy
636 nákupů

Evo, na Stovkomatu působíte více jak 3 roky, co zde nejvíce nakupujete a jak jste spokojena?

Nakupuji hlavně PR články pro agenturu, ve které pracuji. Sem tam nějakou grafiku apod. S výsledky jsem velmi spokojená. Při výběru mi pomáhá hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučila byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Rozhodně ano!

Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz