Reklamní sdělení

Ať už nabízíte cokoli, bez reklamního sdělení, které dostane informace o vašem produktu přímo k zákazníkům, se rozhodně neobejdete. Správné reklamní sdělení vzbudí u zákazníka okamžitý zájem o koupi vašeho produktu. Oslovit zákazníky tím správným způsobem je úkol pro zkušené reklamní profesionály. Ty nejlepší naleznete zde na Stovkomat.cz

Co můžete očekávat od zakázky na Stovkomatu?

Na Stovkomat.cz najdete prověřené freelancery, kteří pro vás za rozumnou cenu vypracují originální reklamní sdělení přesně podle vašich požadavků. Za zakázku zaplatíte pouze v případě, že budete plně spokojeni. Vyberte si z mnoha prověřených jobů, které můžete přehledně řadit podle hodnocení zákazníků, rychlosti dodání zakázky, popřípadě podle stáří jobů.

Mohu se na reklamní sdělení od Stovkomatu spolehnout?

Nákupem jobu na Stovkomat.cz vůbec nic neriskujete. Pokud se vám na dodaném reklamním sdělení nebude něco líbit, máte možnost zakázku odmítnout a vrátit ji k přepracování. S freelancerem, který pro vás reklamní sdělení zpracovává, můžete komunikovat pomocí přehledného systému zpráv.

Jak vybrat nejlepší job?

U každého jobu najdete nejen přehledný popis toho, co za své peníze dostanete, ale také hodnocení zákazníků, kteří si job zakoupili před vámi. Ty nejkvalitnější joby navíc poznáte podle označení "ověřený job" a "premium kvalita". Systém hodnocení kvality jobů zajišťuje, že požadované reklamní sdělení pro vás vytvoří ti nejlepší.

Co si počít když si nemůžete vybrat?

Vybrat si z široké nabídky není občas jednoduché. Pokud se vám líbí některý z jobů, ale představujete si něco trochu odlišného, můžete oslovit konkrétního prodejce se svými požadavky a dohodnout se s ním na vytvoření "Jobu na míru". Můžete také vytvořit svou vlastní poptávku, na základě které získáte nabídky, mezi kterými si můžete vybrat.

Celá kategorie PR články

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.