Textová reklama

Propagace vašich výrobků či služeb pomocí textové reklamy je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak seznámit zákazníky s vaší nabídkou. Zatímco běžné reklamy jsou čtenáři často zvyklí přehlížet, nenápadná textová reklama přímo v článku je mnohem účinnější.

Jakou formu textové reklamy zvolit?

Na výběr máte několik možností, můžete si na některém z tematických webů nechat publikovat článek, obsahující odkazy na vaše stránky, popřípadě si jej nechat napsat od některého z našich profesionálních copywriterů. Odkaz z kvalitního, navštěvovaného webu nejen zvýší pozice vašich stránek ve vyhledávačích, ale přivede vám také reálnou návštěvnost.

Co je to PR článek?

Jedná se o formu textové reklamy, jejímž účelem je seznámit čtenáře s vaší službou či produktem, informovat o různých novinkách, eventuálně seznámit čtenáře s vaší značkou. Důležitou součástí je samozřejmě zpětný odkaz, vedoucí na vaše stránky. Úspěšnost textové reklamy závisí na několika faktorech. Článek by měl být napsán kvalitně, aby nebylo na první pohled patrné, že jde o textovou reklamu. Závisí také na tom, kde je článek umístěn. Textová reklama na kvalitním, hojně navštěvovaném webu vám dokáže získat mnoho nových zákazníků a zlepšit vaše pozice ve vyhledávačích.

Co znamenají hodnoty backlinks, trust flow a citation flow v popisu jobů?

Weby nabízející publikaci textové reklamy uvádějí hodnoty trust flow a citation flow jako potvrzení kvality webu, na kterém publikují textové reklamy. Jedná se o metriky z renomovaného SEO nástroje Majestic, které na základě množství a kvality zpětných odkazů hodnotí kvalitu a důvěryhodnost konkrétní stránky. Čím vyšší jsou hodnoty trust flow a citation flow, tím je stránka kvalitnější a důvěryhodnější pro vyhledávače. Hodnota backlinks oproti tomu vyjadřuje celkový počet zpětných odkazů, které vedou na web.

Celá kategorie PR články

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Eva z Prahy
636 nákupů

Evo, na Stovkomatu působíte více jak 3 roky, co zde nejvíce nakupujete a jak jste spokojena?

Nakupuji hlavně PR články pro agenturu, ve které pracuji. Sem tam nějakou grafiku apod. S výsledky jsem velmi spokojená. Při výběru mi pomáhá hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučila byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Rozhodně ano!

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.