Tvorba e-shopu

Stát se majitelem vlastního e-shopu je snem mnoha začínajících podnikatelů. Provozování e-shopu totiž nemusí vyžadovat příliš vysoké vstupní investice, takže je tento způsob podnikání dostupný téměř pro každého.

Jak vytvořit e-shop?

Před spuštěním e-shopu bychom se měli rozhodnout, jakému typu řešení dáme přednost. Nejjednodušší, ale zároveň nejdražší metodou je tvorba e-shopu na míru. Programátor vám vytvoří systém přesně podle vašich představ, ale připravte se na to, že cena může být i několik set tisíc. Mnohem levnější je pronájem již hotového e-shopového řešení. Výhodou pronájmu je to, že dostanete funkční a připravený e-shop, a nemusíte se o nic starat, kromě propagace. Nevýhodou je však nutnost pravidelných plateb, které obzvláště na začátku podnikání mohou pohltit většinu zisku.

Jak získat e-shop zadarmo?

Pro podnikatele, kteří mají omezený rozpočet, existují e-shopy zcela zdarma. Nejznámější z těchto systémů jsou Prestashop, Woocommerce, Open Cart, nebo Magento. Jedná se o CMS, které nainstalujete na svůj hosting, podporující MySQL, a můžete začít prodávat své produkty. Tyto e-shopy můžete vizuálně upravit nejrůznějšími šablonami, nebo doplnit jejich funkce pomocí modulů a pluginů. Existují pluginy, pomocí kterých můžete například vytvořit exporty pro srovnávače zboží, vytvářet platební brány, nebo posílat data o prodejích přímo do vašeho účetního programu. Tvorba e-shopu tímto způsobem ovšem vyžaduje čas a znalosti těchto systémů.

Kdo mi vytvoří e-shop?

Pokud nemáte čas na úpravu a ladění e-shopových řešení zdarma, není problém se obrátit na někoho, kdo se v úpravách e-shopů vyzná. Můžete si vybrat z mnoha jobů, které nabízejí instalaci, nastavení, nebo úpravu e-shopu na míru. Za rozumné peníze tak získáte kvalitní e-shop, který bude plně odpovídat vašim požadavkům.

Celá kategorie Tvorba a úprava eshopu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan P.
přes 3000 prodejů

Už si ani téměř nepamatuji jak vypadal a jak se používal starý Stovkomat. Co ale vím určitě, že současná verze mně vyhovuje co se týká vzhledu a funkčnosti na 100%. Sám jsem pomáhal odladit některé detaily a myslím, že Stovkomat nemá v ČR v dnešní době v tomto odvětví konkurenci co se týká funkcí, vzhledu a kvality nabízených jobů.

Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.