Tvorba e-shopu

Stát se majitelem vlastního e-shopu je snem mnoha začínajících podnikatelů. Provozování e-shopu totiž nemusí vyžadovat příliš vysoké vstupní investice, takže je tento způsob podnikání dostupný téměř pro každého.

Jak vytvořit e-shop?

Před spuštěním e-shopu bychom se měli rozhodnout, jakému typu řešení dáme přednost. Nejjednodušší, ale zároveň nejdražší metodou je tvorba e-shopu na míru. Programátor vám vytvoří systém přesně podle vašich představ, ale připravte se na to, že cena může být i několik set tisíc. Mnohem levnější je pronájem již hotového e-shopového řešení. Výhodou pronájmu je to, že dostanete funkční a připravený e-shop, a nemusíte se o nic starat, kromě propagace. Nevýhodou je však nutnost pravidelných plateb, které obzvláště na začátku podnikání mohou pohltit většinu zisku.

Jak získat e-shop zadarmo?

Pro podnikatele, kteří mají omezený rozpočet, existují e-shopy zcela zdarma. Nejznámější z těchto systémů jsou Prestashop, Woocommerce, Open Cart, nebo Magento. Jedná se o CMS, které nainstalujete na svůj hosting, podporující MySQL, a můžete začít prodávat své produkty. Tyto e-shopy můžete vizuálně upravit nejrůznějšími šablonami, nebo doplnit jejich funkce pomocí modulů a pluginů. Existují pluginy, pomocí kterých můžete například vytvořit exporty pro srovnávače zboží, vytvářet platební brány, nebo posílat data o prodejích přímo do vašeho účetního programu. Tvorba e-shopu tímto způsobem ovšem vyžaduje čas a znalosti těchto systémů.

Kdo mi vytvoří e-shop?

Pokud nemáte čas na úpravu a ladění e-shopových řešení zdarma, není problém se obrátit na někoho, kdo se v úpravách e-shopů vyzná. Můžete si vybrat z mnoha jobů, které nabízejí instalaci, nastavení, nebo úpravu e-shopu na míru. Za rozumné peníze tak získáte kvalitní e-shop, který bude plně odpovídat vašim požadavkům.

Celá kategorie Tvorba a úprava eshopu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.