Tvorba loga cena

Kolik času zabere tvorba loga na míru? Ztvárnění vašeho vysněného loga předchází dlouhá cesta: grafik musí pochopit cíl loga, udělat průzkum konkurence, najít inspiraci, načrtnout návrhy a konečně nakreslit finální logo. Grafik slibující tvorbu světoborného loga za pár minut vám lže. Logo design je kreativní proces, který potřebuje trpělivost a čas: minimálně 10 hodin nepřetržitě práce. Na Stovkomatu tvůrce, kteří se přeceňují a slibují nesplnitelné, cíleně blokujeme. Také díky tomu je až 96 % kupujících spokojeno s dodanou zakázkou. Pokud na tvorbu loga spěcháte, zvolte grafika, který dokáže vaše logo rychle vytvořit. Sledujte u jobu dobu dodání. Někteří tvůrci nabízí i za příplatek expresní dodání. Garantujeme vám včasné doručení všech zakázek a tvůrce, kteří lhůty nedodržují, blokujeme. Pokud potřebujete 100% jistotu, že grafik vaše logo vytvoří včas, svěřte úkol tvůrci Stovkomat GURU. Ten má povinnost v případě nedodržení termínu vám zaplatit 50 Kč. Pro vás je to příjemná kompenzace, pro tvůrce velká motivace k dochvilnosti. Navíc Stovkomat GURU jsou zpravidla zodpovědní profesionálové s velkým počtem spokojených zákazníků.

Jak můžu tvorbu loga urychlit?

Napište grafikovi vaši jasnou představu, jak má logo ztvárnit. Přesně popište, k čemu logo potřebujete (např. logo pro e-shop se smartphony), jaké máte preference (barva, tvar,…) a další vlastnosti loga (velikost, motto aj.). Představte vaši firmu a cílovou skupinu zákazníků. Nezapomeňte zmínit také hlavní záměr vašeho loga: má vybudovat vaší značce důvěru, nebo hlavně přilákat nové klienty? Čím více detailů napíšete, tím dříve grafik trefí vaši představu.

Zvládne tvorbu kvalitního loga pouze profesionální grafik?

Pro tvorbu loga si nejlépe zvolte grafika, který má ve svém portfoliu spoustu kvalitních a graficky přívětivých log. Takový tvůrce často vystihne vaši představu hned napoprvé. Grafik bez referencí bývá začátečník v oboru. Na Stovkomatu vám zaručujeme, že i on vytvoří vaše logo kvalitně a včas. Může mu ale trvat déle, než trefí váš vkus a splní všechny vaše požadavky. Případně mu budete muset popsat detailněji vaši představu. Doporučujeme vám proto za tvorbu loga zaplatit vyšší cenu. Profesionální grafik často vystihne vaši vizi ideálního loga hned napoprvé, takže se nemusíte zdržovat popisováním detailů. Když už jste si vybrali grafika, přečtěte si u jeho jobu recenze ostatních uživatelů; případně také v jeho profilu hodnocení samotného grafika. Díky tomu přesně víte, co od tvůrce očekávat. Nekupujte zajíce v pytli!

Celá kategorie Tvorba loga

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Eva z Prahy
636 nákupů

Evo, na Stovkomatu působíte více jak 3 roky, co zde nejvíce nakupujete a jak jste spokojena?

Nakupuji hlavně PR články pro agenturu, ve které pracuji. Sem tam nějakou grafiku apod. S výsledky jsem velmi spokojená. Při výběru mi pomáhá hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučila byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Rozhodně ano!

Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.