Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!
Jak Stovkomat funguje?

tvorba loga online

Jak najít dobrého grafika pro návrh loga online? Na Stovkomatu působí velké množství zkušených a spolehlivých grafiků, kteří se vám nabízí kvalitní tvorbu loga online. Jak najdete toho nejlepšího? Ujasněte si, co od grafika nejvíce chcete. Je vaší prioritou rychlé dodání, nebo vysoká kvalita? Nabízíme vám řazení jobů na míru tomu, co považujete za nejdůležitější. Ve filtru si můžete i navolit, jakou maximální dobu dodání a kolik kladných hodnoceni musí job mít, aby vám ho Stovkomat zobrazil. Doporučujeme vám do návrhu loga investovat pár stovek navíc a upřednostnit kvalitu. Stovkomat vám garantuje, že každý tvůrce vám doručí kvalitní práci. Zkušený grafik ale zpravidla navrhne logo tak, že zcela trefí vaši představu. Nebojte se proto za kvalitní návrh loga online připlatit.

Kvalitní logo na míru

již od 500 Kč
Myclickdesign
17x

Mám si pro návrh loga online objednat ověřený job?

Ověřený job vám garantuje, že logo obdržíte v kvalitě, v jaké grafik slibuje. Joby neustále ověřujeme. Díky tomu máte jistotu doručení kvalitního loga. Pokud nebudete s dodaným logem spokojeni, vrátíte ho grafikovi na přepracování. Nakupujte ověřené joby, u kterých budete spokojeni zpravidla hned s první verzí dodaného loga. Vyhněte se tak zbytečným reklamacím – jako více než 75 % našich spokojených kupujících. Job s premium kvalitou je zárukou návrhu loga ve špičkové kvalitě. Přes 90 % našich kupujících chytře vybírají joby v premium kvalitě. Abyste obdrželi návrh loga přesně podle vaší ideální vize, objednejte si také job s premium kvalitou. Návrh loga online od našich grafiků vás vždy mile překvapí. Logo na míru od grafika s joby v premium kvalitě vás však zpravidla přímo zvedne ze židle. U jobu si ale všímejte také recenzí ostatních kupujících. Prohlédněte si i ukázky hotové práce: dostatek kvalitních referencí svědčí o zkušenostech grafika a odborných znalostech logo designu.

Kvalitní logo na míru

již od 500 Kč
Myclickdesign
17x

Mám si pro návrh loga online najmout Stovkomat GURU grafika?

Ano – zejména pokud potřebujete návrh loga včas. S grafikem Stovkomat GURU máte ještě vyšší jistotu, že doručí kvalitní a zcela hotovou práci v dohodnutém termínu. V opačném případě vám zaplatí kompenzaci 50 Kč. Stovkomat GURU jsou zpravidla zkušení tvůrci a solidní prodejci. Hledáte-li však skutečné špičky pro tvorbu loga online, v kategorii Tvorba loga si prohlédněte seznam našich odborníků. V profilu každého grafika zkoumejte hodnocení a recenze uživatelů. Pro rychlou komunikaci o zakázce je výhodou označení „Obvykle odpoví: do pár hodin“.

Kvalitní logo na míru

již od 500 Kč
Myclickdesign
17x

Celá kategorie Tvorba loga

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan P.
přes 3000 prodejů

Už si ani téměř nepamatuji jak vypadal a jak se používal starý Stovkomat. Co ale vím určitě, že současná verze mně vyhovuje co se týká vzhledu a funkčnosti na 100%. Sám jsem pomáhal odladit některé detaily a myslím, že Stovkomat nemá v ČR v dnešní době v tomto odvětví konkurenci co se týká funkcí, vzhledu a kvality nabízených jobů.

Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz