Tvorba stránek na CMS Wordpress

Tvorba stránek na CMS Wordpress
Premium Standard Základ
11 996 Kč 5 998 Kč 2 999 Kč
Popis varianty Vše v jednom. Můžete mít obchod s blogem, LOGO součásti ceny, šablona taktéž. Úpravy podle dohody. Větší úpravy se musí nacenit, ale menší úpravy jsou v balíčku zdarma. Vhodné pro malé internetové obchody, které potřebují mít obchod, ale zároveň blog. Upravíme šablony, které zakoupíte nebo máte zdarma. Vytvoříme LOGO, provedeme úpravy na přáni. Vytvoříme pro vás základní stránky bez obchodu. Hodí se zájmena na propagaci své značky. Obdržíte šablonu, která je buď zdarma nebo si ji musíte zakoupit. My ji nainstalujeme a upravíme.
Doba dodání 21 dnů 14 dnů 7 dnů

V rámci spolupráce obdržíte vše, co je v balíčku napsáno. Se zakoupením obdržíte CMS Wordpress, který nainstalujeme na Vámi vybraný hosting, který zakoupíte. Nejlepší bude, když počkáte na naše doporučení. Z vlastní zkušenosti víme, že například OneBit je na tento systém perfektně připraven a zabezpečení serveru je na vysoké úrovni. 

 

Od Vás pak budeme požadovat například texty, obrázky, které na web umístíme. V případě, že se bude jednat o pár položek do obchodu, tak nám je také můžete poslat a my Vám je vložíme. Následně pro Vás připravíme návod, jak Wordpress ovládat. Je to opravdu velmi jednoduché i v případě obchodu. Lze do obchodu implementovat platby kartou, paypal nebo propojit se porovnávači zboží jako je Zboži.cz, Heureka.cz, Google obchod.

Další ukázky hotové práce:

1.Kupte Job!

Vpravo nahoře najdete možnost "Koupit Job". Následně budete přesměrováni do nákupního košíku, kde Job zaplatíte. Platíte přímo nám - Stovkomat s.r.o., takže se o své peníze bát nemusíte.

2.Vyplníte informace potřebné pro dokončení Jobu.

Po zaplacení budete spojeni s prodejcem, který bude požadovat několik informací, aby mohl zakázku dodat k Vaší spokojenosti.

4.Přijmete, nebo odmítnete dodanou práci.

Pokud je zakázka v pořádku, můžete ohodnotit, jak jste s prodejcem spokojeni. Pokud ne, tak zakázku jednoduše vrátíte k přepracování. Nebo nám stačí napsat a my to vyřešíme.

5.Vyskytl se problém? Jen klid.

Přes 96 % zakázek sice končí s plným hodnocením kupujícího, ale stát se může, že se něco nepovede. Pak nám stačí napsat a my uděláme vše proto, abyste byli s řešením problému plně spokojeni.

200 Kč při nedodané zakázce.

Pokud zakázka nebyla včas a dle popisu dodána, tak vám kromě vrácení ceny za zakázku přidáme kompenzaci 200 Kč.

Platíte nám, nikoliv prodejci.

Jasně víte, komu platíte - Stovkomat s.r.o. A my vám v případě potíží peníze také vrátíme. Faktura je samozřejmostí.

Garantujeme spokojenost.

Žádné dohady s prodejcem. Nejste spokojeni? Napište nám.

Pouze aktivní prodejci.

Prodejce i Joby kotrolujeme. Přes 96 % zakázek je úspěšně dodaných.

Jsme tu již 7 let.

Od roku 2012 jsme úspěšně vyřídili desítky tisíc objednávek. Vyřídíme i tu Vaši!

Premium
11 996 Kč
Standard
5 998 Kč
Vhodné pro malé internetové obchody, které potřebují mít obchod, ale zároveň blog. Upravíme šablony, které zakoupíte nebo máte zdarma. Vytvoříme LOGO, provedeme úpravy na přáni.
Koupit
Doba dodání 14 dnů.
Základ
2 999 Kč
- nebo -
Chci nabídku na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Prodejce

TomasBuron
0 ×

Jmenuji se Tomáš Buroň a o Wordpress se zajímám již od roku 2012.

Napsat prodejci

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.