Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch!
AdamFilo
Poslat zprávu
Umím: Tvorba loga, Tvorba loga
Jsem Vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
73 hodnocení
Členem od 26. listopadu 2020

Zdravím, volám sa Adam a grafickému dizajnu sa venujem už od základnej školy. Mojou špecializáciou sú logá, no vytvoril som aj množstvo brožúr, vektorov, ikon, korporátnych identít.. Pozorne počúvam svojich klientov, všetky ich nápady a obavy a robím všetko pre naplnenie ich očakávaní. Moja práca je hotová, iba keď ste stopercentne spokojní s konečným produktom. Mojím cieľom ako dizajnéra je pomôcť vám pri uľahčení predaja a marketingu produktov a služieb vytváraním kvalitných vizuálov, ktoré pozdvihnú vašu značku a sprostredkujú správu, s ktorou sa vaše cieľové publikum dokáže stotožniť.

Ukázky práce:

Joby prodejce:

Hodnocení od kupujících
Milan Havlíček

Naprosto skvěle odvedená práce. Měli jsme požadavek na logo kapely a výsledek byl zcela podle našich představ. Velmi vstřícný přístup pana grafika a celkově velká spokojenost. Děkujeme a určitě všem doporučujeme.

Ga

Moc děkuji, jsem zcela spokojená :) když budu něco potřebovat, dovolím si obrátit se zase na Vás.

Dz

Hladký průběh zakázky s rychlým doručením a dobrou komunikací. Výstup odpovídá očekávání. Děkuji

Vladislav Bulant

Vse ok

On

Jsem velmi spokojený s výsledkem. Spolupráce byla příjemná a rychlá. Měl jsem jen velmi hrubé představy o podobě mého loga, ale Adam se skvěle chytl a krásně to přenesl na papír.

Patrik Sova

Děkujeme a vřele doporučujeme. Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací a grafické práce byli naprosto dokonalé. Těšíme se na další spolupráce:)

Pe

Dobrý den, super, děkujeme moc, jsme spokojení. S pozdravem Petr Jaša

33

Dobrý

carllito

Jako vždy perfektní. Moc děkuji

Martin P

Naprostá spokojenost. Díky