Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch! Stačí nám napsat.
Aleš Jiroušek Voiceover
Poslat zprávu
Umím: Voiceover, Voiceover
Jsem Vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
52 hodnocení
Členem od 5. června 2017

Hlasovým herectvím se živím již řadu let a svůj hlas jsem měl tu čest propůjčit mnoha českým i zahraničním projektům. Za cennou zkušenot považuji své bývalé zaměstnání v ČRo Brno na pozici zprávaře.

 

Práce kolem voiceoveru mě baví v mnoha ohledech. Na začátku se zabýváme kreativou. Chytlavým textem, který postupně přetavuji v zážitek a emoce pro finální výstup. Ať už se jedná o internetovou nebo televizní reklamu, e-learningový modul či telefonní linku, vždy se snažím znít tak, aby posluchač cítil, že naslouchá člověku.

 

Sony Playstation 5, Škoda, Mercedes, Volkswagen, BMW, Milwaukee, Kaufland, Fujifilm, Radegast, Pislner Urquell, Amazon, Hannah, FedEx, Mondeléz, Panasonic... to jsou některé z brandů, se kterými jsem měl již tu čest spolupracovat.

 

Produkce probíhá nadálku v mém profesionálním studiu. Pro nahrávání nejraději používám mikrofon Neumann TLM 103 (legenda v nahrávacím průmyslu) a lampový mikrofon Rode NTK, který má krásný a vřelý přednes. Hlas běží přes zesilovač a další filtry (EQ, komprese, šumová brána), které z něj dělají audio kristalicky čisté kvality. Samozřejmostí je pop filtr a zvuková izolace která zabraňuje pronikání ruchů a ozvěny do mikrofonu. Výstupem je velmi čistá nahrávka ve formátu WAV nebo MP3, očištěná od nádechů, chyb a nechtěných zvuků.

 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Probereme nápad a jeho realizaci.

 

S pozdravem Aleš.

Ukázky práce:

Joby prodejce:

Hodnocení od kupujících
Patrik Tokoš

Super ako vždy

Creativum2D

super

Creativum2D

Ďakujem, super.

mouseova

Rychlé dodání. Děkuji.

Ja

Je to super! Díky moc!

St

Super. Děkuji

St

super rychlost i odvedená práce

Patrik Tokoš

Ako vždy - skvelé

Alex Denysov

Super práce, rychlé dodání, doporučuji

Alex Denysov

super !!!