Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch! Stačí nám napsat.
Benedikt Šujan
Poslat zprávu
Umím: Tvorba loga, Vektorizace loga, Tvorba loga, Tvorba banneru, Vektorizace loga, Tvorba vizitek
Jsem Vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
54 hodnocení
Členem od 1. dubna 2020

Zdravím!   Jmenuji se Benedikt Šujan, grafik samouk, a zajímám se především o tvorbu loga. Rád přijímám nové výzvy a nedělá mi problém (při domluvě) vyzkoušet něco nového, či neobvyklého. Dlouhodobějším spoluprácím jsem zcela otevřený. Pokud máte nějaký nápad, dotaz či nabídku na custom job, neváhejte se na mě obrátit. Jsem si jistý, že se nějak domluvíme. :-)

Ukázky práce:

Joby prodejce:

Hodnocení od kupujících
Zu

Se zakázkou jsem naprosto spokojená, příjemná a rychlá komunikace. Oceňuji i vstřícnost a ochotu prodejce :)

sionzeecz

Sice jsem využil jen 1 návrh ze 4, ale jsem spokojený a to je to hlavní. Pán odvedl fakt dobrou práci :)

Pa

S panem Šujanem byla perfektní spolupráce. S výsledkem jeho práce jsem nad míru spokojený a pokud budu v budoucnu potřebovat nové logo, určitě se na něj znovu obrátím.

Ja

Super. Moc spokojení. Komunikace byla bezproblémová. Mohu jenom doporučit.

Barbora Polášková

Vše na jedničku a děkuji moc za trpělivost se mnou.

Lukáš Theinert

S prací jsem nad míru spokojen. Mohu jen doporučit.

Da

Výborná komunikace, rychlost a kvalita dodávaných návrhů, vstřícnost při úpravách a vypracovávání dalších variant. Určitě se nejednalo o poslední zadanou zakázku. Je nabíledni autora doporučit dalším klientům.

Mesh

Děkuji moc za skvělou spolupráci, není absolutně co vytknout. Vstřícný přístup, ochotna k navrhovaným změnám, komunikace na 1*. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala "job" u pana Benedikta a určitě se budu nadále na tohoto grafika obracet s případnými dalšími zakázkami. 100% DOPORUČUJI.

Of

Velmi dobrá spolupráce, komunikace, výsledek jaký jsem potřeboval, vše na jedničku... tedy velmi rád doporučuji ostatním.

Al

S panem Benediktem je přímo skvělá spolupráce. Můžu jen doporučit. Měl jsem tolik požadavků a úprav, že jsem si myslel, že se už snad nikomu nebude chtít pokračovat v úpravách, přesto pan Benedikt všechno dokončil, včas a ve skvělé kvalitě. Komunikace je rovněž na profesionální úrovni a vždy jsem dostal reakci či dokončenou práci do 24 hodin. Jsem opravdu moc spokojený a můžu opravdu doporučit. Děkuji za celý tým INTERION.cz, Ing. Aleš Kubínek