DomusMoravius
Poslat zprávu
Umím: Tvorba loga, Vektorizace loga, WordPress, Internetová reklama, Tvorba loga, Tvorba banneru, Vektorizace loga, Webdesign, Foto & Fotomontáže, Tvorba vizitky, Plakáty & tisk, Ilustrace, Tvorba animace
Jsem vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
6 hodnocení
Členem od 3. května 2019

Ahoj, vystudoval jsem designové školy v Dánsku a grafika je pro mě vášní. Rád Vám pomůžu s vizuálním vzhledem firmy offline i online. Práci skrze Stovkomat dělám jako hobby, protože stále žiju v Dánsku, kde jsou rozdílné náklady na život. Proto ani můj honorář není tak vysoký a vy z toho může získat profesionální vzhled za velmi nízkou cenu.

 

Kromě vektorové grafiky, také dělám základní animace a jednoduché webové stránky ve WordPress.

 

Pro více informací, prosím navštivte mé web stránky www.webettertogether.com

 

Těším se na blízkou spolupráci s Vámi!

Ukázky práce:

Hodnocení od kupujících
4

Rychlá komunikace, profesionální přístup. Pan Moravčík vyšel vstříc všem našim požadavkům, předčil naše očekávání, můžeme vřele doporučit.

reaguje

Mockrát děkuju za pozitivní komentář a možnost udělat tenhle job pro vás!

Pe

Naprosto skvělá práce, za kterou panu Dominikovi ještě jednou tímto moc děkuji! Dominik mi vše trpělivě vysvětlil, komunikoval naprosto plynule a obratem (odepisoval mi dokonce i o pozdních nočních hodinách). Logo bylo navrženo přesně dle mých představ a vše bylo dodáno dle dohody k mé naprosté spokojenosti. Logomanuál mi doslova vyrazil dech! Vše je nádherně, přehledně a profesionálně zpracované. Doporučuji na 1000 %!

reaguje

Mockrát děkuji Petře za Váš komentář, který mě moc potěšil.

Dominik odvádí opravdu výbornou a profesionální práci, skvěle komunikuje a dokáže velmi dobře reflektovat přání zákazníka do výsledného produktu. Zadal jsem mu velmi obecný popis toho, co jsem si představoval a dostal jsem přesně to, co jsem chtěl a ještě více. Určitě doporučuji tento job!! Pospěšte si, dokud je Dominik na Stovkomatu, dle výsledků jeho práce tu nebude dlouho, nebo ne za takových podmínek ;-). M.

reaguje

Děkuji Míro, byla radost s Vámi spolupracovat.

Děkuji za výborně zpracované logo. Dominik od začátku spolupráce komunikoval na jedničku, vyhotovil mnoho variant, byl ochodný a proaktivní. Za poměrně malé peníze mi vytvořil skutečně ,,velkou muziku". Až budu znovu potřebovat podobnou práci, ráda se na něj znovu obrátím i jej budu doporučovat známým. Doporučuju, chválím, děkuji!

reaguje

Jste moc laskavá Lído, přeji hodně úspěchů ve Vašem projektu.

Bi

Naprosto profesionální přístup k zadané zakázce, skvělá komunikace a maximální kvalita dodané práce. Pokud chcete originální logo pro svůj projekt, rozhodně vyberte tohoto grafika.

reaguje

Díky moc Matěji, přeji hodně úspěchů s robotickými zážitky.

Ff

Vše v pořádku.