Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch!
DomusMoravius
Poslat zprávu
Umím: Tvorba loga, Vektorizace loga, Tvorba webu, Internetová reklama, Tvorba loga, Tvorba banneru, Vektorizace loga, Webdesign, Fotomontáže, Tvorba vizitek, Plakáty a tiskoviny, Kresba a ilustrace, Tvorba animace
Jsem Vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
14 hodnocení
Členem od 3. května 2019

Ahoj, vystudoval jsem designové školy v Dánsku a grafika je pro mě vášní. Rád Vám pomůžu s vizuálním vzhledem firmy offline i online. Práci skrze Stovkomat dělám jako hobby, protože stále žiju v Dánsku, kde jsou rozdílné náklady na život. Proto ani můj honorář není tak vysoký a vy z toho může získat profesionální vzhled za velmi nízkou cenu.   Kromě vektorové grafiky, také dělám základní animace a jednoduché webové stránky ve WordPress.   Těším se na blízkou spolupráci s Vámi!

Ukázky práce:

Joby prodejce:

Hodnocení od kupujících
Radox

Spolupráce na tvorbě loga byla zcela profesionální a perfektní. Komunikace byla skvělá a nic nebyl problém. Logo jsme postupně ladili až k mé naprosté spokojenosti. Rozhodně Dominika doporučuji!

reaguje

Děkuji za pozitivní komentář, mám velkou radost z výsledku, ke kterému jsme společně došli.

In

Dominik je skvely grafik - jsme nadsenize spoluprace a take komunikace. Vse probihalo rychle, ucelne a na velmi vysoke odborni urovne.Vrele doporucujeme spolupraci s Dominikem!

reaguje

Mockrát děkuji za pěkný komentář, jsem velmi rád, za možnost spolupráce s Vámi.

Monika Moravčíková

Děkuji za skvělou práci. Jsem moc spokojená s rychlostí komunikace, profesionálním přístupem a snahou maximálně vyhovět všem mým požadavkům. Jsem náročný zákazník a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Pana Moravčíka mohu doporučit!

Mi

Už moje druhá zakázka od pana Moravčíka a opět vše perfektní. Kreativní řešení, expresní rychlost, ochota k úpravám. Vřele doporučuji.

reaguje

Opravdu si velmi vážím důvěry a volné ruky, kterou jste mi v obou návrzích dal. Jsem velmi rád, že jste s výsledkem spokojený a přeji Vám plnou web stránku i čekárnu.

Pi

Profesionál na svém místě. Práce dotáhlá do detailů a na vysoké úrovni. Těším se na další spolupráci

reaguje

Děkuji za Váš komentář, jsem opravdu rád, že jsme společně našli výsledek s kterým jste spokojený.

Ján Kvietok

Dekuji za skvele odvedenou praci.

Ján Kvietok

Velice děkuji a teším se na další spolupráci.

reaguje

Děkuji za pozitivní komentář, jsem velmi rád, že jsem s vámi mohl spolupracovat. Přeji vám mnoho nových klientů.

4

Rychlá komunikace, profesionální přístup. Pan Moravčík vyšel vstříc všem našim požadavkům, předčil naše očekávání, můžeme vřele doporučit.

reaguje

Mockrát děkuju za pozitivní komentář a možnost udělat tenhle job pro vás!

Pe

Naprosto skvělá práce, za kterou panu Dominikovi ještě jednou tímto moc děkuji! Dominik mi vše trpělivě vysvětlil, komunikoval naprosto plynule a obratem (odepisoval mi dokonce i o pozdních nočních hodinách). Logo bylo navrženo přesně dle mých představ a vše bylo dodáno dle dohody k mé naprosté spokojenosti. Logomanuál mi doslova vyrazil dech! Vše je nádherně, přehledně a profesionálně zpracované. Doporučuji na 1000 %!

reaguje

Mockrát děkuji Petře za Váš komentář, který mě moc potěšil.

Dominik odvádí opravdu výbornou a profesionální práci, skvěle komunikuje a dokáže velmi dobře reflektovat přání zákazníka do výsledného produktu. Zadal jsem mu velmi obecný popis toho, co jsem si představoval a dostal jsem přesně to, co jsem chtěl a ještě více. Určitě doporučuji tento job!! Pospěšte si, dokud je Dominik na Stovkomatu, dle výsledků jeho práce tu nebude dlouho, nebo ne za takových podmínek ;-). M.

reaguje

Děkuji Míro, byla radost s Vámi spolupracovat.