JanBtt
Poslat zprávu
Umím: MS Office, Matematika, Ostatní, MS Office, Cestování, Matematika, Cizí jazyk
Jsem vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
0 hodnocení
členem od 3. července

Zdravím vás, 

 

jsem učitel. Ano. A vzdělání, vědomosti a dovednosti jsou tím, co dodávám. Říká se, kdo umí, ten umí... a kdo neumí, ten učí. Ale popravdě, učení a lektorství je věda, která se také musí umět, a já za sebou mám několik mistrovských úspěchů ve formě mých studentů.

 

Po střední škole jsem strávil téměř čtyři roky ve Velké Británii, polovinu tohoto času na Univerzitě Západního Skotska. Mám za sebou devět let vysoké školy a mé působení na ní nadále pokračuje. Záměrně neuvádím tituly, kterými disponuji, protože ty nejsou důležité (pokud ale pro vás jsou, rád vám uvedu celé své jméno se všemi těmi písmenky).

 

Působím v okolí Ústí nad Labem, ale při větších a firemních zakázkách se rád dostavím do jakéhokoli koutu bývalého Československa. Disponuji znalostmi matematiky a aplikované matematiky (fyzika, statistika, ekonometrie, ms excel). A dále je tu znalost anglického jazyka.

 

Přeji vám příjemný den,

Jan Bratt 

Joby prodejce:

400 Kč /hodina
400 Kč /hodina

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan P.
přes 3000 prodejů

Už si ani téměř nepamatuji jak vypadal a jak se používal starý Stovkomat. Co ale vím určitě, že současná verze mně vyhovuje co se týká vzhledu a funkčnosti na 100%. Sám jsem pomáhal odladit některé detaily a myslím, že Stovkomat nemá v ČR v dnešní době v tomto odvětví konkurenci co se týká funkcí, vzhledu a kvality nabízených jobů.

Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.