Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch!
Paul5A
Poslat zprávu
Umím: Registrace do katalogů
Jsem Vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
1478 hodnocení
Členem od 24. listopadu 2012
Obvykle odpoví: do pár hodin.

Práce s počítači mne provází již od dětství, zprvu byly prostředkem zábavy a během studií se tento zájem postupně přetavoval v profesní zaměření. Od roku 2008 se věnuji SEO problematice a přidruženým oborům, cizí mi není nic, co se této problematiky týká a udržuji si v této oblasti neustálý přehled. S platformou Stovkomat spolupracuji již od jejího založení a za tu dobu jsem zde úspěšně odevzdal tisíce jobů pro stovky klientů. Vzhledem k časovým možnostem zde nabízím pouze inzerované služby (joby).

Joby prodejce:

Hodnocení od kupujících
To

Vše v pohodě

Da

- Po "potvrzení doručení zakázky" přišlo pouze 11 emailů s odkazem na registraci webu. Na ostatních odkazech dle přiloženého seznamu jsem nedokázal registraci dohledat. Proces schvalování Dle připomínky prodejce může trvat dny až týdny. Nelze proto aktuálně ohodnotit splnění a správnost zadání. - menší zpoždění oproti plánovanému termínu.

Ma

Super!

Ge

Vše OK

JohnBi

Díky

Lone

Super díky

Adam Presley

Dobry den, dekuji za vyrizeni objednavky. Z tech 80ti kvalitnich katalogu znám pouze zoznam.sk, jinak nic jiného. Myslel jsem, ze budu videt na seznam.cz, centrum.cz, atlas.cz a na stránkách, které využívají cesti zákazníci. :-)

reaguje

Dobrý den, to co jste vypsal jsou vyhledávače, ve kterých je cílem posunout zápis webové stránky výše nad ostatní weby právě touto službou. :)

Mi

vše OK díky

JohnBi

Děkuji

LuBu

Děkuji.