Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch!
VosmeraAdam
Poslat zprávu
Umím: Tvorba loga, Tvorba vizitek, Tvorba loga, Tvorba banneru, Plakáty & tisk, Facebook profilovka, Ilustrace
Jsem Vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
310 hodnocení
Členem od 4. února 2017
Obvykle odpoví: do pár hodin.

Jmenuji se Adam Vošmera a jsem absolvent Střední školy grafické v Brně - grafika a tisk pro mě tedy není nic nového. Na Stovkomatu prodávám již několikátým rokem a jsem tu zkušeným prodejcem.

Rád pro Vás vytvořím profesionální logo, vizitky či jinou grafiku na míru dle domluvy, za rozumnou cenu.   Mám za sebou více než 300 dokončených zakázek a věřím, že i Vy se stanete mými spokojenými zákazníky! :) 

Ukázky práce:

Joby prodejce:

Hodnocení od kupujících
Marek Baštář

Dekuji za spolupraci! vse probehlo rychle a dle dohody, vysledek je jeste lepsi nez jsem doufal, 100% spokojenost. Mohu jen doporucit.

Tomáš Vavrečka

Dobrá práce

Michaela Rašovská

S výsledkem i spoluprácí jsem moc spokojená. Pan Vošmera je rozhodně kreativní člověk se smyslem pro detail a k tomu flexibilně a rychle odkomunikoval a zakázku zpracoval. Určitě se na něj brzy znovu obrátím. Děkuji moc!

miravaler

super

Mi

The best !!! :))

Stanislav Broněk Tomek

Spolupráce s panem Vošmerou byla perfektní, od začátku až do dokončení zakázky jsem neměl žádný problém. Zpracovával pro nás 3 firemní loga najednou v jednotném designu a i rychlost dodání byla překvapivá. Návrhy byly dle našich představ a jsme velice spokojení vzhledem k poměru kvalita/cena/rychlost. Určitě doporučuji spolupráci s ním.

Pa

všechno bylo super

An

Jednoduše perfektní. Od komunikace až po dodaný výsledek. S několika grafiky mám již zkušenosti, ale pana Vošmeru bych doporučil všemi deseti!

Fr

Spolupráce s panem Vošmerou probíhá na velmi profesionální úrovni. Vychází vstříc ve všech požadavcích a dodaná práce splňuje vše zadané. Rozhodně doporučuji!

Da

perfektně zpracované logo a rychlé dodání. doporučuji