Prestamoduleshop
Poslat zprávu
Umím: Tvorba a úprava eshopu, Tvorba a úprava eshopu
Jsem vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
0 hodnocení
členem od 21. března

PrestaModuleShop je internetový obchod, který se zaměřuje na tvorbu modulů pro eshopový open-source systém Prestashop. Jádro týmu vzniklo v roce 2018 jako reakce na rostoucí poptávku v dynamicky se rozvíjejícím prostředí internetových obchodů. Navázalo tak na předchozí individuální mnohaleté zkušenosti s vývojem eshopových systémů a samotných modulů pro Prestashop. Vývojáři kladou důraz na funkčnost a příjemné ovládání každého modulu. Komunikace se zákazníky probíhá prostřednictvím emailu, skype a telefonního kontaktu obvykle v pracovní dny od 8:00 do 18:00. Poznatky zákazníků jsou pečlivě monitorovány a případně se objevují v dalších verzích modulů. V současné době PrestaModuleShop vydává každý měsíc jeden nový modul. V nabídce jsou již moduly pro GoPay, GDPR, Českou poštu, Cookies aj. PrestaModuleShop nabízí kvalitní moduly za rozumné ceny. Moduly obvykle podporují verze Prestashopu 1.5, 1.6 a 1.7. Více na prestamoduleshop.com.

Joby prodejce:

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Robert F.
4 roky na Stovkomatu

Roberte, na Stovkomatu hodně nakupujete, jste tedy na Stovkomatu spokojen?

Ano, nakupuji zde již několik let. A to Joby všech kategorií. Nejčasteji pro pracovní potřeby, ale nezřídka také pro osobní potřebu. Velmi oceňuji hodnocení ostatních uživatelů. Díky tomu 9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...

Doporučil byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Určitě.

Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.