Za nedodanou práci vrátíme navíc 200 Kč.

Virtuální interaktivní prohlídky, 360° fotografie

OVĚŘENÝ JOBOVĚŘENO
Premium Standard Základ
3 990 Kč 2 990 Kč 2 490 Kč
Popis varianty Virtuální prohlídka komerčního prostoru o celkem 6 pohledech. Virtuální průchod všemi pohledovými body, možnost půdorysného plánu. Virtuální prohlídka pro realitní kanceláře o celkem 5 pohledech. Virtuální průchod všemi pohledovými body, možnost půdorysného plánu. Virtuální prohlídka komerčního prostoru o celkem 4 pohledech. Virtuální průchod všemi pohledovými body.
Počet fotografií 6 5 4
Doba dodání

Virtuální interaktivní prohlídky, sférické panoramatické fotografie
 
Interaktivné galerii naleznete zde: http://tvorbastranekbrno.cz/virtualniprohlidky.html

Virtuální prohlídka se používá pro prezentaci firem, institucí, turistických cílů, realit a nemovitostí, ale také ve vzdělání, zdravotnictví a pro vědu a výzkum. Technologie virtuální prohlídky je také implementována přímo ve vyhledávači Google i na sociální síti Facebook. Virtuální prohlídka může být umístěna na našich serverech, Vašich www stránkách, na Google, na YouTube i na Facebooku.

Pro koho je virtuální prohlídka určena?

Hotely, penziony, obchody, autosalony, restaurace, bary, fitness centra, kadeřnictví, galerie atd.: dejte Vašim zákazníkům příležitost udělat si skutečnou představu o Vašich prostorách. Ukažte svým zákazníkům to, co vás odlišuje, na co jste hrdí.

Realitní kanceláře: zákazníci si prohlédnou Vaši nabídku z pohodlí domova a Váš makléř ušetří čas za zbytečné prohlídky. V případě nevýhradní nabídky máte před konkurencí obrovský náskok. Virtuální prohlídka je pádný důvod pro získání exkluzivity při samotném náboru nemovitosti.

Virtuální prohlídky nejvyšší kvality:

Používám špičkovou techniku vyvinutou speciálně pro zachycování virtuální reality. Dále několik typů softwaru pro veškeré možné úpravy a následné generování finální virtuální prohlídky.

Virtuální prohlídky jsou optimalizovány pro bezproblémové zobrazení na stolních počítačích, tabletech i mobilech. Bez ohledu na systém - Windows, IOS, Android, Linux.

Vaše fotografie nahrajeme do Google maps.Virtuální prohlídku vám umíme vytvořit i jako 4K 360 stupňové video, nahrát jej na YouTube a následně velmi jednoduše prezentovat a sdílet napříč internetem a sociálními sítěmi.

Panoramatické fotografie jsou velmi vhodné také pro umístění na firemní Facebook stránku, kde jsou tzv. pohyblivé podle toho, jak uživatel pohybuje telefonem.

Typ úpravy
Koláž
Fotografování
Fotomontáž

Premium
3 990 Kč
Standard
2 990 Kč
Virtuální prohlídka pro realitní kanceláře o celkem 5 pohledech. Virtuální průchod všemi pohledovými body, možnost půdorysného plánu.
5 - Počet fotografií
Koupit
Doba dodání 2 dny.
Základ
2 490 Kč
- nebo -
Poptat Job na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Řekni o Jobu za 150 Kč

Začít vydělávat
Vyhrávejte se Stovkomatem:

Auto na rok: Hyundai i30 Fastback
MacBook Air 13" Retina 2018
SHARP LC 55UI7352

... a každý den ceny za desetitisíce.

Hrajte za nákup a dobití účtu.

Kalendář výher

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Eva z Prahy
636 nákupů

Evo, na Stovkomatu působíte více jak 3 roky, co zde nejvíce nakupujete a jak jste spokojena?

Nakupuji hlavně PR články pro agenturu, ve které pracuji. Sem tam nějakou grafiku apod. S výsledky jsem velmi spokojená. Při výběru mi pomáhá hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučila byste Stovkomat ostatním uživatelům?

Rozhodně ano!

Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz