Znělka, jingle, audio promo na míru

Znělka, jingle, audio promo na míru
Premium Standard Základ
4 000 Kč 2 000 Kč 1 000 Kč
Popis varianty Znělka, jingle či jakýkoliv podobný audio formát na míru Vaší firmě nebo projektu, dle Vašeho zadání či podle našich kreativních návrhů. Aktivně vstoupíme do tvůrčího procesu a navrhneme různá řešení. Znělka, jingle či jakýkoliv podobný audio formát na míru Vaší firmě nebo projektu, dle Vašeho zadání, do rozsahu 60 sekund. Znělka, jingle či jakýkoliv podobný audio formát na míru Vaší firmě nebo projektu, dle Vašeho zadání, do rozsahu 30 sekund.
Doba dodání

Nabízím profesionální navrhování, vytváření, editaci či produkci audioklipů typu znělka, rádiový jingle, rozhlasová reklama, audio reprotáž atd. Dodávám kompletní řešení od recordu, přes mix a mastering, až po finální postprodukci. Produktem, který ode mně dostanete, je mp3 nebo wav soubor odpovídající profesionálním standardům a využitelný k jakékoliv formě produkce. Pokud hledáte způsob, jak prezentovat svou firmu nebo projekt v rozhlase, jsem pro Vás ta pravá volba. Zároveň dodávám audiostopy pro videoklipy, animovaná videa a reklamní šoty. Pokud máte konkrétní představu o finálním produktu, skvělé - my to, co Vám zní v uších, přetavíme do profesionální audio stopy. Pokud konkrétní představu nemáte, nevadí - my Vám ji pomůžeme formulovat, poradíme Vám a případně navrhneme různá řešení, ze kterých si můžete vybrat.

Další ukázky hotové práce:

1.Kupte Job!

Vpravo nahoře najdete možnost "Koupit Job". Následně budete přesměrováni do nákupního košíku, kde Job zaplatíte. Platíte přímo nám - Stovkomat s.r.o., takže se o své peníze bát nemusíte.

2.Vyplníte informace potřebné pro dokončení Jobu.

Po zaplacení budete spojeni s prodejcem, který bude požadovat několik informací, aby mohl zakázku dodat k Vaší spokojenosti.

4.Přijmete, nebo odmítnete dodanou práci.

Pokud je zakázka v pořádku, můžete ohodnotit, jak jste s prodejcem spokojeni. Pokud ne, tak zakázku jednoduše vrátíte k přepracování. Nebo nám stačí napsat a my to vyřešíme.

5.Vyskytl se problém? Jen klid.

Přes 96 % zakázek sice končí s plným hodnocením kupujícího, ale stát se může, že se něco nepovede. Pak nám stačí napsat a my uděláme vše proto, abyste byli s řešením problému plně spokojeni.

200 Kč při nedodané zakázce.

Pokud zakázka nebyla včas a dle popisu dodána, tak vám kromě vrácení ceny za zakázku přidáme kompenzaci 200 Kč.

Platíte nám, nikoliv prodejci.

Jasně víte, komu platíte - Stovkomat s.r.o. A my vám v případě potíží peníze také vrátíme. Faktura je samozřejmostí.

Garantujeme spokojenost.

Žádné dohady s prodejcem. Nejste spokojeni? Napište nám.

Pouze aktivní prodejci.

Prodejce i Joby kotrolujeme. Přes 96 % zakázek je úspěšně dodaných.

Jsme tu již 7 let.

Od roku 2012 jsme úspěšně vyřídili desítky tisíc objednávek. Vyřídíme i tu Vaši!

Premium
4 000 Kč
Standard
2 000 Kč
Znělka, jingle či jakýkoliv podobný audio formát na míru Vaší firmě nebo projektu, dle Vašeho zadání, do rozsahu 60 sekund.
Koupit
Doba dodání 7 dnů.
Základ
1 000 Kč
- nebo -
Chci nabídku na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.