Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch!

Analýza a odborná kritika vašeho webu

FULL SCREEN
Kupte si Job
Cena za Job
604 Kč
bez DPH 499 Kč
Doba dodání do 4 dnů
Stovkomat Garance vrácení peněz
Pokračovat
Pokračovat

Informace o Jobu

Analýza a kritika vašeho webu či e-shopu

Každý, kdo tvoří web, si nejednou klade otázku zda to, co dělá, dělá správně. Díky mým zkušenostem vám s touto otázkou dokážu objektivně pomoci. Vím, co je pro správnou tvorbu webu podstatné a co je podstatné méně. Poradím vám doslova od základů. Díky mým radám společně posuneme váš projekt na další level, to vám garantuji. Nemá smysl zde rozepisovat každý krok, který bych v rámci analýzy vašeho webu dělal. Podstatné je to, že dokážu odhalit prakticky jakékoliv chyby, kterých se tvůrci e-shopů a webů jako takových dopouští, a to jak po technické stránce, tak po stránce obchodní. 

 

Co můžete očekávat

Výstupem mé práce bude dokument, který bude obsahovat kroky, které je potřeba zrealizovat k tomu, abyste eliminovali chyby na svém projektu na minimum. V dokumentu vyhodnotím, zda máte správně nastaven web a zda obsahuje veškeré prvky, které musí nynější projekty mít. Toto téma přesahuje také do analýzy SEO a SEO auditu, který vám poskytnu také, a to jak on-page, tak off-page. Dále vyhodnotím, zda správně tvoříte produkty a zda jsou stránky dostatečně výkonné. Pokud nejsou, sdělím vám, jak to napravit a pomůžu zrealizovat. Projdeme si také přesah do sociálních sítí a copywriting aj.

 

O mně

Na poli e-shopů se pohybuji již více než 7 let. Zastávám názor, že člověk by se měl neustále vzdělávat ve svém oboru, pokud v něm chce být nejlepší. Díky velkému přehledu, jenž jsem za roky v odvětví správy webu získal, vám dokážu poradit, kde děláte při tvorbě webu chybu, a to v podstatě od samotných základů až po událost, která je pro vás pravděpodobně tou nejdůležitější - konverze. Byl jsem u zrodu několika projektů, které jsem měl také tu čest vést. 

 

 

Závěrem 

Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a je v mém nejlepším zájmu odvést pouze takovou práci, která vás skutečně posune dál. Pokud vy máte radost ze svých naplněných plánů, teprve potom jsem spokojený i já, do té doby nás čeká dost práce, kterou společně zvládneme.

 

Petr

Kupte si Job

Cena za Job
604 Kč
bez DPH 499 Kč
+ 121 Kč
Cena celkem
604 Kč
Doba dodání do 4 dnů
Koupit za 604 Kč

O prodejci

TheDude
TheDude
Členem od 1. února 2014
38 recenzí
46
Realizovaných zakázek

Jmenuji se Petr a jsem specialista se zaměřením na rozvoj webů správným směrem. Mám více než 7 letou praxi ve spravování webů. Zaměřuji se především na technickou stránku věci a dokážu vám díky mým zkušenostem popsat, co je potřeba udělat jinak a lépe.

Napsat prodejci

Hodnocení Jobu

0 recenzí

%

kvalita dodané práce

%

kvalita komunikace

%

lidí Job doporučuje

Kupte si Job
Cena za Job
604 Kč
bez DPH 499 Kč
Doba dodání do 4 dnů
Stovkomat Garance vrácení peněz
Pokračovat
Pokračovat
Jmenuji se Denisa, 👋
ráda Vám odborně poradím s tímto Jobem.
📞 773 943 614
  • Komu řeknu, jak chci práci udělat?
  • Hned po nákupu Vás spojíme s odborníkem, který bude již připraven reagovat na Vaše požadavky. Rovnou Vám sdělí, co od Vás bude potřebovat, aby výsledek práce mohl být k Vaší maximální spokojenosti.
  • Jak funguje garance spokojenosti?
  • Je to jednoduché. Pokud s výsledkem práce nebudete spokojeni, tak nic neplatíte. Peníze Vám vrátíme zpět.
    Aby bylo riziko nespokojenosti co nejmenší, popište prosím co nejlépe Vaši představu, jak by měla práce vypadat.
  • Dostanu fakturu?
  • Samozřejmě, faktura bude dostupná hned po nákupu.

Podobné Joby Tvorba webu