Jak funguje Stovkomat?

Stovkomat je největší portál na mikroslužby v České republice. Tisíce uživatelů zde nabízejí své služby od 150 Kč. Kupující při výběru služby platí přímo nám (Stovkomat s.r.o.) a proto jako jediný v ČR můžeme garantovat správné a včasné dodání a zároveň vrácení peněz v případě nespokojenosti s výsledkem. Až v případě odsouhlasení dodané práce peníze uvolníme prodejci. Službám u nás říkáme JOB.

Výběr z tisíců služeb

S cenou od 150 Kč a dodáním do druhého dne.

Garance spokojenosti

Nejste spokojeni s dodanou prací? Peníze vrátíme.

Bezpečné platby s fakturou

Platíte přímo nám. My garantujeme dodání a také vám vystavíme fakturu do nákladů.

OTÁZKY & ODPOVĚDIJe to velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat a následně u vybraného Jobu kliknout na Kup Job. Bude vám nabídnuto několik platebních metod za vybranou službu (platební kartou, bankovním převodem, Paypalem). Po zakoupení Jobu jste vyzváni kupujícím k dodání informací, které povedou ke zdárnému dokončení a dodání zakázky.
Tím, že veškeré služby právně poskytujeme přímo my - firma Stovkomat s.r.o. - jsme schopni ručit za dodání služby, vyřizovat reklamace, stížnosti, garantovat dodání nebo vrácení peněz. V tomto jsme jediní v ČR.
Máme řadu kontrolních mechanismů, které udržují Joby správné a aktuální. Většinu Jobů přímo kontrolujeme a ověřujeme. Díky tomu je 96 % všech zakázek ukončených kladným hodnocením kupujícího.
Již v průběhu zakázky můžete sdělit své připomínky přímo nám a to buď emailem nebo pomocí záložky Potíže s objednávkou. Po dokončení zakázky si můžete vybrat, zda zakázku přijmete a ohodnotíte, nebo ji vrátíte k přepracování.
Ano, fakturu dostanete přímo od naší společnosti Stovkomat s.r.o. . Najdete ji hned po zaplacení v horním menu s ikonou nákupního košíku, následně sekce Doklady. Zde najdete i účtenky pro EET, kdybyste je hledali.
Ano, je to možné. V platební bráně, které je dostupná v menu po najetí na vaše uživatelské jméno vpravo nahoře zovlte možnost Dobít kredit. Můžete zvolit několik platebních metod. Dobíjená částka je včetně DPH.
Prodej na Stovkomatu je velice jednoduchý. Stačí se zaregistrovat a kliknout na Vložit Job, popřípadě v horním menu s ikonou cenovky vybrat možnost Vytvořit Job. Průvodce vás následně provede zadáním Jobu.
Jakmile dokončíte zakázku, tak kupující má 3 dny na její ohodnocení. Pokud tak neučiní, tak se po této lhůtě zakázka označí za hotovou. Následně plyne lhůta 5 dní na případné dodatečné výtky ze strany kupujícího. Po této době již máte nárok na provizi z prodaného Jobu.
V horním menu s ikonou cenovky vyberte možnost Výdělky. Zde vás bude zajímat hned první položka s částkou k výplatě. Minimální čístka k výplatě je 300 Kč. Jakmile je naspoříte, hned vedle je tlačítko pro zažádání o výplatu. Po jeho kliku obdržíte email s dalšími pokyny. Na této stránce také uvidíte veškeré výdělky na vašem Stovkomat účtu.
Již samotný případ, že nemůžete zakázku dodat je velmi nemilý a mějte na mysli, že může způsobit penalizace vašich Jobů. Ale chápeme, že jsme jen lidé a nějaký ten problém se stát může. Pak je však důležité komunikovat s kupujícím, sdělit mu důvody a ideálně se také omluvit. Samotnou zakázku můžete stornovat v přes odkaz Potíže s objednávkou.
V levé části každé kategorie na Stovkomatu je možnost poptat Job na míru. Jednoduše sdělíte, co přesně potřebujete a poptávku odešlete. My ji zkontrolujeme a pošleme všem prodejcům, které by mohla zajímat. Tzn. prodejci, kteří v dané kategorii již nějaký Job prodávají.
U každého Jobu garantujeme spokojenost s výsledkem nebo vrácení peněz. Pokud je Job od prodejce Stovkomat Guru, dostanete v případě nedodání Jobu navíc 50 Kč. Aktivace Stovkomat Guru je pro prodejce v horním menu s ikonou cenovky, odkaz Stovkomat GURU.
MÁTE JINÝ DOTAZ?
Zeptejte se nás!

O STOVKOMATU

Stovkomat vznikl v červnu 2012. Od té doby jsme prodejcům vyplatili několik miliónů korun. Naše poslání je vytvářet jednoduší nabídku a poptávku služeb s menší hodnotou a zároveň garantovat včasné a kompletní dodání. Desetitisíce uživatelů může dosvědčit, že se nám to daří. Jsme tu pro Vás!

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.