Inzerce v online občasníku

Inzerce v online občasníku
Premium Standard Základ
600 Kč 300 Kč 150 Kč
Popis varianty Celostránková reklama v našem magazínu Celostránková reklama v našem magazínu Umístění vašeho banneru či jakéhokoli obrázku s odkazem na váš web/projekt
Počet zobrazení 3 3 3
Počet dní 364 120 60
Doba dodání 60 dnů 60 dnů 60 dnů

Jsme zábavní občasník, máme již licenci a své vlastní ISSN, vystupujeme na sociálních sítích. Naše FANPAGE má cca 1100 fanoušků. Máme vlastní web s nižší návštěvností, kde necháváme našim sponzorům trvalý textový odkaz v sekci SPONZOŘI po alespoň jednom zadání reklamy v našem vlastním magazínu.

 

Magazín distribujeme v podobě .pdf jako přílohu k emailu, nebo rozklikávací obrázek. V současnosti květen 2019 máme v emailingu cca 1500 emailů, kteří odebírají náš magazín mailto cestou.

 

Sdílíme náš časopis na sociálních sítích aktuálně na 31 místech. Od hlavního sociálního prostoru facebook až po malé konkurenční sítě jako je třeba Xenzuu, nebo Rexvox. Využíváme tedy kumulačního efektu, že náš magazín stahuje hodně lidí na různých místech. V současné době se snažíme o spolupráci menších regionálních periodik, kteří by náš Literárně zábavní občasník přidávali ke svým zavedeným mediím jako přílohu. 

 

Rozvíjíme se, máme 3 redaktory a 12 autorů, kteří s námi publikují. Jsme virtuální redakce a krom let 2017-2019, kdy jsme měli fyzickou kancelář, kterou nyní rušíme pracujeme sami ve vlastním zázemí v jednotlivých bytech a sdílíme materiály na společném uložišti. Každý náš redaktor má svůj vlastní email na společném hostingu a lze nás oslovit jednotlivě i jako celou redakci. 

 

VÝHODY, PŘIDANÁ HODNOTA:

>> Jsme neziskový projekt, a proto primárně nevyděláváme. Nabízíme drobnou propagaci pro menší inzerenty a nahodilé sponzory. Unikátnost a efektivita reklamy je přímo úměrná ceně. Výhodou pro inzerenta je i fakt, že po uveřejnění a ukončení Vaší propagaci v našem magazínu (120-365 dní) je to, že naši čtenáři uvidí váš odkaz na našem webu a jako zpětný odkaz ho tam necháváme trvale. 

 

>> Své inzerenty bereme jako sponzory a tudíž na znamení poděkování sponzorům je Váš odkaz na našich zdrojích trvale, nebo po dohodě v minimálním trvání 5 let (pokud by váš projekt skončil, nebo jste změnili název odkazu)

 

 

Počet zobrazení
3
Počet dní
60
Rozměry
Ostatní velikosti

1.Kupte Job!

Vpravo nahoře najdete možnost "Koupit Job". Následně budete přesměrováni do nákupního košíku, kde Job zaplatíte. Platíte přímo nám - Stovkomat s.r.o., takže se o své peníze bát nemusíte.

2.Vyplníte informace potřebné pro dokončení Jobu.

Po zaplacení budete spojeni s prodejcem, který bude požadovat několik informací, aby mohl zakázku dodat k Vaší spokojenosti.

4.Přijmete, nebo odmítnete dodanou práci.

Pokud je zakázka v pořádku, můžete ohodnotit, jak jste s prodejcem spokojeni. Pokud ne, tak zakázku jednoduše vrátíte k přepracování. Nebo nám stačí napsat a my to vyřešíme.

5.Vyskytl se problém? Jen klid.

Přes 96 % zakázek sice končí s plným hodnocením kupujícího, ale stát se může, že se něco nepovede. Pak nám stačí napsat a my uděláme vše proto, abyste byli s řešením problému plně spokojeni.

200 Kč při nedodané zakázce.

Pokud zakázka nebyla včas a dle popisu dodána, tak vám kromě vrácení ceny za zakázku přidáme kompenzaci 200 Kč.

Platíte nám, nikoliv prodejci.

Jasně víte, komu platíte - Stovkomat s.r.o. A my vám v případě potíží peníze také vrátíme. Faktura je samozřejmostí.

Garantujeme spokojenost.

Žádné dohady s prodejcem. Nejste spokojeni? Napište nám.

Pouze aktivní prodejci.

Prodejce i Joby kotrolujeme. Přes 96 % zakázek je úspěšně dodaných.

Jsme tu již 7 let.

Od roku 2012 jsme úspěšně vyřídili desítky tisíc objednávek. Vyřídíme i tu Vaši!

Premium
600 Kč
Standard
300 Kč
Celostránková reklama v našem magazínu
3 - Počet zobrazení
120 - Počet dní
Koupit
Doba dodání 60 dnů.
Základ
150 Kč
- nebo -
Chci nabídku na míru

Hodnocení uživatelů

% kvalita dodané práce
% kvalita komunikace
% lidí Job doporučuje

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.