Nově můžete zaplatit až po dodání služby a jen v případě spokojenosti!
Larvaproduction
Poslat zprávu
Umím: Tvorba a úprava videa, Profesionální focení, Fotomontáže, Promo videa, Tvorba a úprava videa
Jsem Vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
0 hodnocení
Členem od 6. října 2019

Jmenuji se Lukáš Larva a s filmováním a focením mám zkušenosti již 10. rokem, k práci přistupuji profesionálně a každému klientovi věnuji osobitý přístup, snažím se, aby byl klient vždy maximálně spokojen. Rád Vám pomohu s Vaším projektem, ať se jedná o nemovitost, video na sociální sítě, online přenos, svatební video, prezentaci firmy, produktu, rozhovoru či čehokoliv jiného.

 

Natáčel jsem pro klienty jako Česká spořitelna, Dell, telefony VIVO, Forbes Česko, multikino Cinemacity, VŠE, Hotel Constans, Centrum Paraple, kavárna Cafedu, šéfkuchař Honza Řepa, restaurace iL Primo Piatto a mile rád navážu spolupráci také s Vámi.

 

Vystudoval jsem školu v Praze se zaměřením na filmovou tvorbu.

 

Pracuji s vlastní technikou. S profesionální filmovou kamerou Sony Cinema Line FX30 a čtyřmi dalšími 4K kamery/CSC, dále disponuji elektronickým stabilizačním systémem Ronin, sliderem, LED světly, mikrofonem a mikroporty, akční kamerou GoPro a mnoho dalšího. 

 

Od listopadu 2019 jsem licencovaným pilotem dronu v ČR, tak že pro Váš projekt mohu nabídnout videa nebo fotografie z ptačího pohledu. Pracuji s dronem DJI Mavic 3.

 

V případě potřeby mám i kontakty na herce/modely z reklamní oblasti, které jsem schopen domluvit pro Váš projekt.

 

Jsem z Prahy, časově flexibilní a mobilní po celé ČR.

 

Neváhejte se na mě obrátit v jakékoliv záležitosti. Budu se těšit na vzájemnou spolupráci a nové projekty.

Joby prodejce: