Vytvoření loga

Jaká je cena za výrobu kvalitního loga? Kolik stojí rychlé auto nebo dobrá pizza? Jako všude jinde, záleží na tom, jak vysoká máte očekávání a co považujete za kvalitní logo. Neexistuje cenová hranice, od které můžete od grafika očekávat vytvoření loga století. Jako všude jinde ale platí, že s cenou stoupá kvalita. Nebojte se za kvalitní logo připlatit. Velké společnosti za tvorbu svých log platí miliony korun. Proč? Vyplatí se to! Nedávný průzkum britského British Council vypočítal, že jedna libra investovaná do designu přinese firmě minimálně dvacet liber v konečném zisku.

Jaké grafické prvky použít pro vytvoření efektivního loga?

Aby vám logo přineslo spoustu nových klientů, musí být na vyrobené na míru vaší firmě. Různé grafické prvky vyzdvihnou jiné přednosti vaší firmy: • geometrické tvary – moc, síla; • serif (patkový) font – tradice, sofistikovanost; • volné linky - inovace, péče, laskavost, vřelost; • ilustrace - zábava, móda; • tvary, které se navzájem dotýkají – dostupnost; • iniciály – Vážnost, ostrost. Pro výrobu loga na míru vaší značce si určete, jakou firemní kvalitu potřebujete nejvíce vyzdvihnout. Poté požádejte grafika, aby při výrobě loga využil příslušný grafický prvek. Na Stovkomatu vám grafici rádi vytvoří logo přesně podle vašich představ. Tvůrce, kteří přání klienta nerespektují, cíleně blokujeme.

Textové logo z názvu firmy, nebo z iniciálové zkratky?

Pokud je název vaší firmy dlouhý, požádejte grafika o vytvoření loga s firemními iniciály. Logo s celým názvem vaší značky zase skvěle vyjádří, čím se vaše firma zabývá. Proto pokud se název vaší firmy dobře pamatuje, doporučujeme nechat si vyrobit logo s celým jejím názvem. Díky němu vaši potenciální zákazníci na první pohled budou vědět, na co se vaše firma specializuje.

Potřebuje moje firma na logo maskota?

Maskot dovede reprezentovat vaši značku a zaujmout zákazníky. Dobrý maskot musí být jednoduchý a vystihovat charakter vaší firmy. Maskot je zpravidla pestrobarevný, zábavný a často v komiksovém stylu. Tedy přesně takový, aby si ho vaši klienti zamilovali. Díky tomu si vaši značku oblíbí a zapamatují. Maskot vás navíc spolehlivě odliší od konkurence. Pokud se vaše firma specializuje na rodiny a (nebo) děti, vaše logo se bez maskota neobejde. Grafik má za úkol maskota nejen navrhnout, ale také ho dobře zakomponovat do vašeho loga.

Celá kategorie Tvorba loga

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.