Zaregistruj se dnes a získáš 50 Kč na svůj první nákup!

Vytvoření loga

Jaká je cena za výrobu kvalitního loga? Kolik stojí rychlé auto nebo dobrá pizza? Jako všude jinde, záleží na tom, jak vysoká máte očekávání a co považujete za kvalitní logo. Neexistuje cenová hranice, od které můžete od grafika očekávat vytvoření loga století. Jako všude jinde ale platí, že s cenou stoupá kvalita. Nebojte se za kvalitní logo připlatit. Velké společnosti za tvorbu svých log platí miliony korun. Proč? Vyplatí se to! Nedávný průzkum britského British Council vypočítal, že jedna libra investovaná do designu přinese firmě minimálně dvacet liber v konečném zisku.

Jaké grafické prvky použít pro vytvoření efektivního loga?

Aby vám logo přineslo spoustu nových klientů, musí být na vyrobené na míru vaší firmě. Různé grafické prvky vyzdvihnou jiné přednosti vaší firmy: • geometrické tvary – moc, síla; • serif (patkový) font – tradice, sofistikovanost; • volné linky - inovace, péče, laskavost, vřelost; • ilustrace - zábava, móda; • tvary, které se navzájem dotýkají – dostupnost; • iniciály – Vážnost, ostrost. Pro výrobu loga na míru vaší značce si určete, jakou firemní kvalitu potřebujete nejvíce vyzdvihnout. Poté požádejte grafika, aby při výrobě loga využil příslušný grafický prvek. Na Stovkomatu vám grafici rádi vytvoří logo přesně podle vašich představ. Tvůrce, kteří přání klienta nerespektují, cíleně blokujeme.

Textové logo z názvu firmy, nebo z iniciálové zkratky?

Pokud je název vaší firmy dlouhý, požádejte grafika o vytvoření loga s firemními iniciály. Logo s celým názvem vaší značky zase skvěle vyjádří, čím se vaše firma zabývá. Proto pokud se název vaší firmy dobře pamatuje, doporučujeme nechat si vyrobit logo s celým jejím názvem. Díky němu vaši potenciální zákazníci na první pohled budou vědět, na co se vaše firma specializuje.

Potřebuje moje firma na logo maskota?

Maskot dovede reprezentovat vaši značku a zaujmout zákazníky. Dobrý maskot musí být jednoduchý a vystihovat charakter vaší firmy. Maskot je zpravidla pestrobarevný, zábavný a často v komiksovém stylu. Tedy přesně takový, aby si ho vaši klienti zamilovali. Díky tomu si vaši značku oblíbí a zapamatují. Maskot vás navíc spolehlivě odliší od konkurence. Pokud se vaše firma specializuje na rodiny a (nebo) děti, vaše logo se bez maskota neobejde. Grafik má za úkol maskota nejen navrhnout, ale také ho dobře zakomponovat do vašeho loga.

Celá kategorie Tvorba loga

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2018 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o. | designed by webiz.cz