Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch!
Mikuláš Bančanský
Poslat zprávu
Umím: Tvorba loga, Tvorba banneru, Tvorba vizitek, Intro, Tvorba loga, Tvorba banneru, Fotomontáže, Tvorba vizitek, Plakáty a tiskoviny, Facebook profilovka, Tvorba a úprava videa, Video efekty, Video přání
Jsem Vám k službám
Garantujeme spokojenost nebo vrácení peněz.
291 hodnocení
Členem od 3. listopadu 2017

Jsem mladý člověk z oboru grafiky a audiovizuální tvorby, vím jakým způsobem vytvořit práci, která zaujme a osloví. Znám aktuální trendy, žádné kíče, jednoduše jen čistá moderní práce. Zde na Stovkomatu působím již čtvrtým rokem. Za tuto dobu jsem zrealizoval více než 300 zakázek, vytvořil jsem identitu pro spoustu firem, projektů či webů. Desítky spokojených zákazníků se ke mně pravidelně vrací a jsou nadmíru spokojeni.   Nabízím kvalitně odvedenou práci, profesionální a rychlou komunikaci, jsem velmi flexibilní k Vašim požadavkům a přáním.

Ukázky práce:

Joby prodejce:

Hodnocení od kupujících
Sláva Černý

Talent, co dodat!

onpaho cz

Jsem velice spokojen s prací .moc děkuji

Eg

Znovu jsem se obrátil na MATTE Design s prosbou o design A4 desek. Opět super komunikace a rychlost dodání. Děkuji

Petr Novák3

Skvělá spolupráce i komunikace od A do Z. Pan Bančanský, jste profesionál a je radost s Vámi přijít do kontaktu :-) Děkuji za Vaše služby

Petr Halada

Oceňuji příjemnou a otevřenou komunikaci a poctivou snahu o dosažení výsledku vhodného a přijatelného pro zákazníka. Pana Bančanského (MATTE Design) a jeho práci mohu jen doporučit.

Eg

Rychlá komunikace a výborný výsledek. Doporučuji

Gabriela Sofie Bosakova

Velmi příjemná spolupráce, rychlá komunikace, trpělivost ze strany grafika. Pan Bačanský (Matte Design) je velmi ochotný a splnil všechna má přání na ladění loga, dobře mi radil v mé nerozhodnosti a s výsledkem jsem velmi spokojena. Těším se v budoucnu na další spolupráci. Mohu jen doporučit.

Jaroslav Běhal

Rychlá a bezproblémová komunikace. Vypracování návrhu podle mé představy a možnost následujících revizí. S výsledkem práce jsem spokojený a rozhodně doporučuji.

Jakub Lebeda

Děkuji, jsem spokojen.

Ji

Super práce i komunikace s prodejcem. Velice doporučuji