Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch!

Vytvořím animované video/explainer video animation

FULL SCREEN
Kupte si Job
Cena za Job
16 819 Kč
bez DPH 13 900 Kč
Doba dodání do 10 dnů
Stovkomat Garance vrácení peněz
Pokračovat
Mám zájem

Informace o Jobu

Před zakoupením JOBu mě vždy, prosím, nejprve kontaktujete prostřednictvím zpráv!

Proces a cena videa se musí vždy určit individuálně dle typu zakázky. 

 

Zde se neváhejte podívat na další ukázky mé práce:

 

https://www.youtube.com/channel/UCapgw8E-KNpGulpmoPm7VPw/videos

 

Základní cena obsahuje tvorbu videa v délce do 2 minut, včetně vypracování scénáře. Cena hlasového doprovodu je závislá na výběru dabéra a většinou se pohybuje v rozmezí 1500 Kč až 3000 Kč. V případě výběru známého hlasu herce, moderátora atd. začíná cena na 6000 Kč.  

 

Jsem perfekcionista a záleží mi na tom, aby byla odvedená práce na 100%, proto jsou dodací lhůty raději delší, pravděpodobně však stihnu Vaše video zpracovat v kratším čase. 

 

Postup:

 

1. Tvorba scénáře. Scénář slouží jako podklad pro následnou tvorbu hlasového doprovodu (voiceoveru). Pokud mi takový scénář poskytnete, nechám ho následně namluvit profesionálním dabérem. Pokud si se scénářem nevíte rady, neváhejte se na mě obrátit - spolupracuji také s profesionálními copywritery. Kvalitně vypracovaný scénář je základem úspěchu každého videa! 

 

2. Hlasový doprovod (voiceover). K tvorbě dabingu pro video využívám služeb profesionálního nahrávací studia, které na základě textu (scénáře) vytvoří hlasový doprovod. Můžete si vybrat z více jak 20 mužských a ženských hlasů. Ukázky, včetně cenového rozpětí Vám samozřejmě rád zašlu.

 

3. Animace. Video zpracuji až na závěr, když mám k dispozici hlasový doprovod. Můžete si zvolit mezi barevným nebo černobílým provedením, do videa vložím Vaše obrázky, logo firmy, internetové stránky atd. Samozřejmostí je podkladová hudba, kvalita Full HD 1920x1080 a formát videa dle Vašich požadavků (avi, mov, mp4...)  

 

Každé video obsahuje komerční licenci v hodnotě 2500 kč, která vám umožňuje použítí videa na všech komerčních platformách (facebook, youtube atd.), mimo TV. 

 

Kupte si Job

Cena za Job
16 819 Kč
bez DPH 13 900 Kč
Doba dodání do 10 dnů
Pokračovat

O prodejci

AnimátorTom
AnimátorTom
Členem od 23. března 2020
5 recenzí
10
Realizovaných zakázek

Jmenuji se Tomáš, tvořím zábavná animovaná 2D videa, kterými zpropaguji váš produkt nebo službu. Nejčastěji dělám firemní promo videa, produktová videa a explainer videa.

Napsat prodejci

Hodnocení Jobu

1 recenze

100%

kvalita dodané práce

100%

kvalita komunikace

100%

lidí Job doporučuje

Komentáře od uživatelů

Je

V případě, kdy očekáváte profesionální přístup, otevřené myšlení, nápady a také rychlost odezvy, vše jsem u Tomáše našel. Během společné tvorby jsem nezaregistroval jediný zádrhel, naopak mě spolupráce velmi bavila a výsledné video je skvělé!
Vřele a naprosto bez přemýšlení Tomáše doporučuji - výsledek totiž stojí za to. ????

Kupte si Job
Cena za Job
16 819 Kč
bez DPH 13 900 Kč
Doba dodání do 10 dnů
Stovkomat Garance vrácení peněz
Pokračovat
Mám zájem