Nově můžete zaplatit až po dodání služby a jen v případě spokojenosti!

Youtube odběratelé

Základem úspěchu na Youtube je co největší počet odběratelů. Odběratelé sledují vaše videoklipy a dostávají automatické upozornění, pokaždé když uveřejníte nové video. Pokud je ovšem váš kanál nový a doposud málo známý, noví odběratelé přibývají velice pomalu. Tento problém má ale jednoduché řešení. Youtube odběratele si můžete koupit.

K čemu jsou dobří koupení Youtube odběratelé?K čemu je dobré kupovat odběratele, kteří mohou být jen neaktivní účty, ale skutečnosti o vaše videa nemají zájem? Kupodivu to má smysl. Pokud váš kanál bude mít hodně odběratelů, dozví se o něm i lidé, kteří mají skutečný zájem o vaše videa. Protože lidé mají přirozenou tendenci napodobovat jednání druhých, mnohem pravděpodobněji vás začnou také odebírat. Získáte tak mnohem více odběratelů přirozenou cestou.


Zahraniční, nebo čeští Youtube odběratelé?


Nejlepších výsledků a nárůstu sledovanosti pochopitelně dosáhnete, pokud koupení odběratelé budou reální lidé, kteří vaše videa budou opravdu sledovat. Pokud produkujete videa v češtině, popřípadě cílíte váš video marketing na české zákazníky, měli byste se soustředit na joby, které nabízejí české odběratele. U českého odběratele Youtube kanálu je pravděpodobnější, že vaše video bude dále sdílet.

Pro koho je vhodný nákup Youtube odběratelů?


Nakoupit Youtube odběratele se vyplatí zejména začínajícím Youtuberů, kteří potřebují dostat svůj kanál do povědomí lidí. Jakmile váš kanál získá dostatečnou popularitu, můžete pokračovat v získávání odběratelů přirozenou cestou.

Jak poznám kvalitního prodejce Youtube odběratelů?


Pokud chcete podpořit svůj Youtube kanál koupením odběratelů, vyberte si job, který hodnotí pozitivně více předchozích zákazníků. Job by měl nabízet možnost českých odběratelů, a také rozložení přidávání odběratelů v čase. Pokud vám totiž na účtu přibude tisíc odběratelů za hodinu, a potom dlouho nic, může to být signál, že vaši odběratelé jsou jen roboti.