Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch! Stačí nám napsat.

Profesionální webová stránka na Wordpressu - komplet servis

FULL SCREEN
Kupte si Job
Cena za Job
950 Kč
Doba dodání do 7 dnů
Cena celkem: 950 Kč bez DPH
Pokračovat
Rád bych variantu na míru
Mám zájem

Informace o Jobu

Navrhneme a vytvoříme pro Vás kompletní profesionální moderní webovou stránku na platformě Wordpress pro prezentaci vašeho podnikání, koníčku, blogu...

Nejprve dohodneme co od webu očekáváte a jak toho nejlépe dosáhnout, tak aby plnil svoji službu a přinesl co nejvyšší hodnotu. Web může mít maximálně 5 podstránek (kontakty, služby, fotogalerie, o nás,...). Web je plně responzivní, tzn. že je plně funkční na pc, smartphonu, tabletu. V ceně je základní grafika, pokud chcete svoji pokročilou grafiku, musíte nám ji dodat.

Pokud ještě nemáte hosting + doménu, můžete si přikoupit extra službu "zakoupení domény + hostingu". Vybereme společně takový název domény a plán hostingu, aby byly co nejvhodnější pro váš účel. Cena samotné domény a hostingu není zahrnuta (cca od 400Kč ročně).

Součástí webu je také redakční systém, který vám jednoduše umožní do budoucna přidávat nebo měnit další informace na Vašem webu. Zdarma vám poskytneme úvod do redakčního systému. Pokud si zakoupíte extra roční správu webu, nemusíte se redakční systém vůbec učit, budeme Vám web spravovat za Vás. Tzn. budeme doplňovat nové texty, články, aktualizovat obsah a fotografie, které nám dodáte. Maximální počet těchto úkonů je 20 na rok. V ceně není tvorba nových podstránek, změna designu nebo jiné technické požadavky.

Pokud si zakoupíte extra "optimalizace SEO + google analytics", provedeme analýzu webu a zajistíme aby byl optimalizován pro vyhledávání ve vyhledávačích google, seznam, atd. Nastavíme pluginy, které urychlí načítání webu. Také nastavíme google analytics, abyste mohli sledovat provoz a chování návštěvníků Vašeho webu.

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě, neváhejte nás kontaktovat a vše dohodneme podle Vašich představ.

Ukázky naší práce:

www.shorts-trip.com/

www.dxn.cz/

Kupte si Job

Cena za Job
950 Kč
+ 450 Kč
+ 600 Kč
+ 500 Kč
+ 1 500 Kč
Cena celkem
950 Kč bez DPH
Doba dodání do 7 dnů
Pokračovat

O prodejci

IT
IT Michael
Členem od 8. března 2019
0 recenzí
0
Realizovaných zakázek

Napsat prodejci

Hodnocení Jobu

0 recenzí

%

kvalita dodané práce

%

kvalita komunikace

%

lidí Job doporučuje

Kupte si Job
Cena za Job
950 Kč
Doba dodání do 7 dnů
Cena celkem: 950 Kč bez DPH
Pokračovat
Rád bych variantu na míru
Mám zájem

Podobné Joby Tvorba webu