Jak vytvořit e-shop

Provozování e-shopu je jedním z nejrozšířenějších způsobů online podnikání. Díky poměrně nízkým vstupním bariérám jde o byznys, který je přístupný i začínajícím podnikatelům.

Jak vytvořit e-shop zdarma?

Vytvořit e-shop nemusí být vůbec složité. Stačí jen vlastnit vhodnou doménu, hosting podporující MySQL, a stáhnout si z internetu některý ze skvělých e-shopových systémů, které jsou k dispozici zdarma.

Jaké jsou nejlepší programy na e-shop zdarma?

Mezi nejlepší e-shop řešení dostupné bezplatně patří Prestashop, Magento a Open Cart. Pokud chcete provozovat e-shop na webu, který běží na Wordpressu, můžete využít programy Woocommerce, nebo WP eCommerce.

Potřebuji k vytvoření e-shopu nějaké technické znalosti?

U věch těchto e-shopových řešení jde o modulární systémy. To znamená, že si zdarma stáhnete program, který poté můžete různě upravovat pomocí stovek dostupných modulů a pluginů, které e-shopu dodávají další skvělé funkce. Nastavování a instalace pluginů je však spíše pro technicky zdatnější podnikatele. Pokud nejste žádný geek, je lepší si najít někoho, kdo tuto technicky náročnější část udělá za vás.

Jak vytvořit e-shop když mám nějaké peníze?

Pokud máte na vytvoření e-shopu nějaké peníze, můžete zvolit pronájem platformy. Dostanete vyladěný e-shop na vaší doméně, který je připravený k okamžitému použití. Bohužel musíte platit každý měsíc částku za pronájem, což v případě, že o vašem shopu ještě zákazníci nevědí, může být docela drahé.

Jak vytvořit e-shop pro náročné?

Pokud máte na vytvoření e-shopu opravdu hodně peněz, můžete si nechat naprogramovat řešení na míru. Získáte tak systém bez kompromisů, který je plně přizpůsobený vašim požadavkům. Nevýhodou je však vysoká cena, která může dosahovat několik stovek tisíc korun. Toto řešení tedy není příliš vhodné pro začátečníky.

Celá kategorie Tvorba a úprava eshopu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Marek Hnátek
Freelancer

„Stovkomat se díky zvýšení cenových hladin nabídek stal ideálním místem pro outsourcing služeb. Nakupuji zde pro klienty jak PR články na významných webech, tak grafiku nebo animovaná videa. Díky systému referencí nemusím zdlouhavě vybírat dodavatele a doufat, že bude spolehlivý.“

Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.
Honza z Pyšel
mám tu nejvíce prodejů, takže já jsem spokojen :)
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.