Za kvalitou si stojíme. Při nespokojenosti vrátíme peníze a dáme 200 Kč navrch! Stačí nám napsat.
Všechny Joby / YouTube zhlédnutí a odběratelé

Jak získat Youtube odběratele

Pro úspěch na Youtube je důležité, kolik lidí si prohlédne vaše videa. Čím více odběratelů a zhlédnutí nasbíráte, tím vyšší budou vaše zisky, ať už z vložené reklamy, nebo z video marketingu. Každý odběratel se dozví o novém videu, které jste publikovali, a váš počet zhlédnutí se bude dále zvyšovat.

Jak začít se získáváním Youtube odběratelů?

Pokud je váš Youtube kanál nový a nikdo o něm neví, je získávaní nových odběratelů poměrně zdlouhavé a obtížné. Konkurence je obrovská, a lidé, kteří zhlédnou vaše video, se málokdy přihlásí k odběru kanálu, který má jen velmi málo odběratelů. Počet odběratelů Youtube kanálu funguje jako určité potvrzení kvality, proto je pro rychlý a úspěšný rozjezd nového Youtube kanálu nejlepší si odběratele koupit.

Budou koupení odběratelé generovat zhlédnutí Youtube videa?

V případě, že nakoupíte reálné odběratele, kteří jsou na Youtube aktivní, budou upozorněni pokaždé, když zveřejníte nové video. Pokud budete publikovat kvalitní video obsah, budete získávat nejen zhlédnutí, ale i sdílení na sociálních sítích, což povede k získání dalších odběratelů. Pokud nakupíte uživatele, kteří nejsou aktivní, popřípadě je vaše videa nezajímají, (například kvůli jazykové bariéře), zhlédnutí sice tolik nezískáte, ale váš kanál si získá větší popularitu a tím i větší organickou návštěvnost, ze které plyne více zhlédnutí.

Je nákup Youtube zhlédnutí nebo odběratelů legální?

Samozřejmě ano. Nákup odběratelů pro váš Youtube kanál, ani nákup zhlédnutí, není důvodem k penalizaci nebo smazání videa či účtu, zejména pokud jde o zhlédnutí z reálných aktivních účtů. Generování umělých zhlédnutí pomocí robotů, může být problém pouze v případě zpeněžení videa pomocí Google Adsense, kde jde o porušení pravidel. V takovém případě byste měli striktně dbát na to, abyste kupovali odběratele a zhlédnutí pouze od prodejců, kteří k jejich vytváření roboty nepoužívají.

Celá kategorie YouTube zhlédnutí a odběratelé

0 Kč