Prestashop

Pokud plánujete spuštění vlastního internetového obchodu a nechce se vám platit horentní sumy za pronájem nebo naprogramování vlastního e-shopu, je nejlepším řešením systém Prestashop. Jedná se o e-shopové řešení, které je dostupné zcela zdarma.

Jak funguje Prestashop?

Jedná se o modulární systém, to znamená, že k základnímu CMS můžete nainstalovat spoustu modulů, které dokážou přizpůsobit váš e-shop jakýmkoli podmínkám a lokálním předpisům. Některé z nich jsou samozřejmě placené, ale spousta jich je k dispozici bezplatně. Frontend e-shopu můžete přizpůsobit pomocí tisíců grafických šablon, které dokážou proměnit vzhled základního Prestashopu zcela podle vašich představ. Instalace a nastavení e-shopu, stejně jako výběr správných modulů, nemusí být pro laika úplně triviální, je proto lepší, nechat si poradit od profesionála.

Jaké moduly si můžu nechat doinstalovat do Prestashopu?

Populární Prestashop moduly jsou například generátory xml souborů pro srovnávače zboží, GDPR moduly pro ochranu osobních údajů, moduly pro úpravu objednávek, snadnější fakturování, moduly pro zlepšení SEO, propojení s oblíbenými účetními systémy jako jsou iDoklad, Pohoda, nebo Money S3, a mnoho dalších užitečných funkcí. Samozřejmostí je také nepřeberné množství grafických šablon, které dokážou vizuálně přizpůsobit vzhled Prestashopu podle vašich potřeb.

Jaké jsou výhody systému Prestashop?

Hlavní výhodou je pochopitelně cena. Zatímco za naprogramování e-shopu na míru zaplatíte desítky nebo stovky tisíc, Prestashop si můžete nainstalovat zadarmo. Prestashop používá celosvětově více než 250 000 obchodníků, což znamená velkou komunitu lidí, na které se můžete v případě potíží obrátit s žádostí o radu či pomoc, a to i v českém jazyce. Velkou výhodou pro začátečníky je také velmi přehledné, a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní.

Celá kategorie Tvorba a úprava eshopu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan P.
přes 3000 prodejů

Už si ani téměř nepamatuji jak vypadal a jak se používal starý Stovkomat. Co ale vím určitě, že současná verze mně vyhovuje co se týká vzhledu a funkčnosti na 100%. Sám jsem pomáhal odladit některé detaily a myslím, že Stovkomat nemá v ČR v dnešní době v tomto odvětví konkurenci co se týká funkcí, vzhledu a kvality nabízených jobů.

Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Veronika z Liberce
Oceňuji širokou nabídku služeb.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.