Prestashop

Pokud plánujete spuštění vlastního internetového obchodu a nechce se vám platit horentní sumy za pronájem nebo naprogramování vlastního e-shopu, je nejlepším řešením systém Prestashop. Jedná se o e-shopové řešení, které je dostupné zcela zdarma.

Jak funguje Prestashop?

Jedná se o modulární systém, to znamená, že k základnímu CMS můžete nainstalovat spoustu modulů, které dokážou přizpůsobit váš e-shop jakýmkoli podmínkám a lokálním předpisům. Některé z nich jsou samozřejmě placené, ale spousta jich je k dispozici bezplatně. Frontend e-shopu můžete přizpůsobit pomocí tisíců grafických šablon, které dokážou proměnit vzhled základního Prestashopu zcela podle vašich představ. Instalace a nastavení e-shopu, stejně jako výběr správných modulů, nemusí být pro laika úplně triviální, je proto lepší, nechat si poradit od profesionála.

Jaké moduly si můžu nechat doinstalovat do Prestashopu?

Populární Prestashop moduly jsou například generátory xml souborů pro srovnávače zboží, GDPR moduly pro ochranu osobních údajů, moduly pro úpravu objednávek, snadnější fakturování, moduly pro zlepšení SEO, propojení s oblíbenými účetními systémy jako jsou iDoklad, Pohoda, nebo Money S3, a mnoho dalších užitečných funkcí. Samozřejmostí je také nepřeberné množství grafických šablon, které dokážou vizuálně přizpůsobit vzhled Prestashopu podle vašich potřeb.

Jaké jsou výhody systému Prestashop?

Hlavní výhodou je pochopitelně cena. Zatímco za naprogramování e-shopu na míru zaplatíte desítky nebo stovky tisíc, Prestashop si můžete nainstalovat zadarmo. Prestashop používá celosvětově více než 250 000 obchodníků, což znamená velkou komunitu lidí, na které se můžete v případě potíží obrátit s žádostí o radu či pomoc, a to i v českém jazyce. Velkou výhodou pro začátečníky je také velmi přehledné, a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní.

Celá kategorie Tvorba a úprava eshopu

Garance vrácení peněz

Není zakázka dodána tak, jak byla inzerována? Kvalita neodpovídá popisu nebo byla dodána pozdě? Peníze vám okamžitě vrátíme!

Bezpečí uživatelů

Veškeré zakázky poskytuje přímo Stovkomat.cz. Nám platíte, my garantujeme dodání zakázky. Vaše kontaktní a platební údaje jsou u nás v bezpečí.

Vždy na příjmu

Nevíte si rady, chcete se zeptat nebo si postěžovat? Napište nám přes kontaktní formulář. Odepíšeme do 24 hodin nebo dáme 50 Kč!

Hodnocení uživatelů

Jan M.
přes 90 nákupů PR článků

Používáte na nákup PR článků i jiné portály?

Dříve jsem je využíval mnohem více, nyní ale ve většinové míře Stovkomat. PR články jsou jen jedním z mnoha typů odkazů, které na internetu můžete získat. Bylo by chybou domnívat se, že pouze PR články vám pomohou získat přední pozice na Google. Jsou ale důležitou součástí odkazového profilu a když nějaké potřebuji, jdu rovnou na Stovkomat, který se od dob svého začátku neskutečně posunul dopředu.

Kryštof z Lužnice
Garance vrácení peněz je super. To chválím.
Tereza z Ostravy
Ráda a často nakupuji texty na míru.
Honza z Prahy
Získat kvalitní odkaz, logo nebo propagaci na sociálních sítích za cenu jednoho oběda?
Robert z Vrchlabí
9 z 10 nákupů ohodnotím na 5 hvězd...
Jitka z Chomutova
Nakoupila jsem pár log. Výtečná kvalita!
Pavel z Prahy
Pro internetové služby je Stovkomat ideální.

Přihlaš se k newsletteru

A získávej slevové akce, tipy ma joby a další zajímavé informace

© 2012 - 2019 všechna práva vyhrazena Stovkomat s.r.o.